Γ' εθνική - 3ος όμιλος

14η αγωνιστική 29η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός – Ζευγολατιό
Παναρκαδικός – Θήβα
Παναργειακός – Δόξα Μεγαλόπολης
Λουτράκι – Φωστήρας
Ερμιονίδα – ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή – Χαλκίδα
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η αγωνιστική 30ή

Ομάδες Αποτέλεσμα
Ζευγολατιό – Αχαϊκή  0-4
Θήβα – Αστέρας Αμαλιάδας  αναβλήθηκε
Δόξα Μεγαλόπολης – Αιολικός  0-0
Φωστήρας – Παναρκαδικός  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός   7-0
Χαλκίδα – Λουτράκι  1-0
Παναχαϊκή – Ερμιονίδα  2-0
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

Βαθμολογία Γ’ Εθνικής

Ομάδα Βαθμοί
1. Παναχαϊκή 32
2. Ερμιονίδα 24
3. ΠΑΟ Βάρδας 24
4. Παναρκαδικός 23
5. Αιολικός 22
6. Φωστήρας 21
7. Χαλκίδα 18
8. Δόξα Μεγαλόπολης 15
9. Τσικλητήρας Πύλου 15
10. Θήβα Α.Ο. 15
11. Αστέρας Αμαλιάδας 15
12. Αχαϊκή 12
13. Ζευγολατιό 11
14. Λουτράκι 7
15. Παναργειακός 7

Ιστορικό

13η αγωνιστική 28η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Αμαλιάδας 0-0
Αχαϊκή – Αιολικός 3-0
Ζευγολατιό – Παναργειακός 1-0
Θήβα – Λουτράκι 4-0
Δόξα Μεγαλόπολης – Ερμιονίδα 1-2
Φωστήρας – Παναχαϊκή 0-0
ΠΑΟ Βάρδας – Χαλκίδα 2-1
Ρεπό: Παναρκαδικός

12η αγωνιστική 27η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αιολικός – Τσικλητήρας Πύλου  2-1
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας  1-1
Παναργειακός – Αχαϊκή  0-1
Ερμιονίδα – Ζευγολατιό   2-0
Παναχαϊκή – Θήβα  1-0
Χαλκίδα – Δόξα Μεγαλόπολης  2-2
ΠΑΟ Βάρδας – Φωστήρας  0-0
Ρεπό: Λουτράκι

11η αγωνιστική 26η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός  0-0
Αιολικός – Παναργειακός 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Λουτράκι 2-1
Αχαϊκή – Ερμιονίδα 0-0
Ζευγολατιό – Χαλκίδα 0-1
Θήβα – ΠΑΟ Βάρδας  0-0
Δόξα Μεγαλόπολης – Φωστήρας 0-0
Ρεπό: Παναχαϊκή

10η αγωνιστική 25η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Παναργειακός – Τσικλητήρας Πύλου  0-1
Λουτράκι – Παναρκαδικός  0-1
Ερμιονίδα – Αιολικός  0-0
Παναχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας 6-0
Χαλκίδα – Αχαϊκή  2-1
Φωστήρας – Ζευγολατιό  1-0
Δόξα Μεγαλόπολης – Θήβα  2-1
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική 24η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – Λουτράκι 3-0
Παναργειακός – Ερμιονίδα 0-1
Παναρκαδικός – Παναχαϊκή 1-0
Αιολικός – Χαλκίδα 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Αχαϊκή – Φωστήρας 0-0
Ζευγολατιό – Θήβα 1-1
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

8η αγωνιστική 23η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Ερμιονίδα – Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Παναχαϊκή – Λουτράκι 2-1
Χαλκίδα – Παναργειακός 2-0
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός 1-0
Φωστήρας – Αιολικός 1-2
Δόξα Μεγαλόπολης – Αστέρας Αμαλιάδας 2-0
Θήβα – Αχαϊκή 2-0
Ρεπό: Ζευγολατιό

7η αγωνιστική 22η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – Παναχαϊκή  0-1
Ερμιονίδα – Χαλκίδα  1-0
Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας  1-0
Παναργειακός – Φωστήρας  1-0
Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης  0-0
Αιολικός – Θήβα  1-1
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζευγολατιό  1-0
Ρεπό: Αχαϊκή

6η αγωνιστική 21η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Χαλκίδα – Τσικλητήρας Πύλου  2-2
ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή  0-1
Φωστήρας – Ερμιονίδα  3-1
Δόξα Μεγαλόπολης – Λουτράκι   3-1
Θήβα – Παναργειακός  2-2
Ζευγολατιό – Παναρκαδικός  0-2
Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας  1-0
Ρεπό: Αιολικός

5η αγωνιστική 20ή

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας 0-0
Χαλκίδα – Φωστήρας 1-1
Παναχαϊκή – Δόξα Μεγαλόπολης Τετάρτη 12 Οκτ.
Ερμιονίδα – Θήβα 1-1
Λουτράκι – Ζευγολατιό 0-1
Παναρκαδικός – Αχαϊκή 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Αιολικός  0-2
Ρεπό: Παναργειακός

4η αγωνιστική 19η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Φωστήρας – Τσικλητήρας Πύλου 0-0
Δόξα Μεγαλόπολης – ΠΑΟ Βάρδας 1-3
Θήβα – Χαλκίδα 1-0
Ζευγολατιό – Παναχαϊκή  0-2
Αχαϊκή – Λουτράκι 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός 0-1
Αιολικός – Παναρκαδικός 2-2
Ρεπό: Ερμιονίδα

3η αγωνιστική 18η

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – Δόξα Μεγαλόπολης 3-1
Φωστήρας – Θήβα 4-0
ΠΑΟ Βάρδας – Ζευγολατιό  2-0
Παναχαϊκή – Αχαϊκή 1-0
Ερμιονίδα – Αστέρας Αμαλιάδας 3-1
Λουτράκι – Αιολικός  Δευτέρα 26/9 15:30
Παναρκαδικός – Παναργειακός 1-0
Ρεπό: Χαλκίδα

2η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
Θήβα – Τσικλητήρας Πύλου  1-1
Ζευγολατιό – Δόξα Μεγαλόπολης  1-1
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας  1-2
Αστέρας Αμαλιάδας – Χαλκίδα  0-0
Αιολικός – Παναχαϊκή 0-0
Παναρκαδικός – Ερμιονίδα 1-0
Παναργειακός – Λουτράκι 0-2
Ρεπό: Φωστήρας

1η Αγωνιστική - Κυριακή 11 Σεπτ.2016

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τσικλητήρας Πύλου – Ζευγολατιό  0-1
Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή  2-2
Φωστήρας – Αστέρας Αμαλιάδας  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός
Α.Ο. Χαλκίδας – Παναρκαδικός
  1-0
0-0
Παναχαϊκή – Παναργειακός   1-0
Λουτράκι – Ερμιονίδα   0-2
Ρεπό: Θήβα