Γ’ Εθνική - 7ος όμιλος

6η Αγωνιστική 12/11/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αιολικός- Αήττητος Σπάτων  0-2
Ταμυναϊκός- Ερμιονίδα  0-3
Παναργειακός- Τρίγλια Ραφήνας  0-0
Πανθηραϊκός- Χαλκίδα  2-2
Θύελλα Ραφήνας- Ερμής Κιβερίου  2-2
 ΡΕΠΟ: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

7η Αγωνιστική 19/11/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Ερμιονίδα
Τρίγλια Ραφήνας- Αιολικός
Χαλκίδα- Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου- Παναργειακός
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Θύελλα Ραφήνας

Βαθμολογία Γ’ Εθνικής

Ομάδα Βαθμοί
1. Αήττητος Σπάτων
16
2. ΑΟ Χαλκίς
11
3. Ένωση Ερμιονίδας
11
4. Διαγόρας Αγ.Παρ. 8
5. Θύελλα Ραφήνας 7
6. Πανθηραϊκός 6
7. Ερμής Κιβερίου  6
8. Παναργειακός  6
9.  Αιολικός  4
10.  Ταμυναϊκός
 4
11.  Τρίγλια Ραφήνας  1

Ιστορικό

5η Αγωνιστική 5/11/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Ταμυναϊκός  1-0
Αιολικός- Παναργειακός  1-1
Ερμιονίδα- Πανθηραϊκός  0-0
Τρίγλια Ραφήνας- Θύελλα Ραφήνας  1-2
Χαλκίδα- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
 Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

4η Αγωνιστική 22/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Παναργειακός– Αήττητος Σπάτων  0-0
Πανθηραϊκός- Ταμυναϊκός  2-0
Θύελλα Ραφήνας- Αιολικός  1-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Ερμιονίδα  1-0
Χαλκίδα- Ερμής Κιβερίου  3-0

Ρεπό: Α.Ο. Τριγλίας

3η Αγωνιστική 15/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Πανθηραϊκός  2-1
Παναργειακός– Θύελλα Ραφήνας  1-0
Ταμυναϊκός- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
Ερμιονίδα- Ερμής Κιβερίου  1-1
Τρίγλια Ραφήνας- Χαλκίδα  1-2
Αιολικός ρεπό

2η Αγωνιστική 8/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Θύελλα Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων               0-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Πανθηραϊκός               2-1
Ερμής Κιβερίου- Ταμυναϊκός               4-1
Χαλκίδα- Αιολικός               0-1
Ερμιονίδα- Τρίγλια Ραφήνας               2-0

Ρεπό: Παναργειακός

1η Αγωνιστική 1/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  3-0
Πανθηραϊκός- Ερμής Κιβερίου  0-0
Παναργειακός- Χαλκίδα  1-2
Ταμυναϊκός- Τρίγλια Ραφήνας  3-0
Αιολικός- Ερμιονίδα  0-1

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

8η Αγωνιστική
3/12/2017, 15:00
Τρίγλια Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων
Ερμιονίδα- Χαλκίδα
Αιολικός- Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Πανθηραϊκός- Θύελλα Ραφήνας

9η Αγωνιστική
10/12/2017, 15:00
Αήττητος Σπάτων- Χαλκίδα
Ερμής Κιβερίου- Τρίγλια Ραφήνας
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας- Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός- Παναργειακός

10η Αγωνιστική
17/12/2017, 15:00
Ερμής Κιβερίου- Αήττητος Σπάτων
Τρίγλια Ραφήνας- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Ερμιονίδα- Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός- Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός- Παναργειακός

11η Αγωνιστική
7/1/2018, 15:00
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας- Χαλκίδα
Πανθηραϊκός- Τρίγλια Ραφήνας
Παναργειακός- Ερμιονίδα
Ταμυναϊκός- Αιολικός