Γ’ Εθνική - 7ος όμιλος

22η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
01/04/18 16:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 3 – 0
01/04/18 16:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2 – 0
01/04/18 16:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1 – 3
01/04/18 16:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 – 1
01/04/18 16:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1 – 0

Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ

21η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
24/03/18 15:00 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2-1
24/03/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 2-0
24/03/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2-0
24/03/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 4-1
24/03/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 4-1

Ρεπό: Χαλκίδα

20η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
18/03/18 15:00 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-0
18/03/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-2
18/03/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1-1
18/03/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-0
18/03/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2-0

Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Βαθμολογία Γ’ Εθνικής

ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΟΛΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 43
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 32
ΧΑΛΚΙΔΑ 32
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 31
ΑΙΟΛΙΚΟΣ 30
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 29
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 27
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 25
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 24
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 21
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 8

Ιστορικό

19η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
11/03/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-2
11/03/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2-0
11/03/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-2
11/03/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 0-1
11/03/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 5-1

18η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
04/03/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 4 – 1
04/03/18 15:00 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1 – 0
04/03/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ 0 – 2
04/03/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 – 0
04/03/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 – 0

17η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
25/02/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 0
25/02/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 2 – 1
25/02/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2 – 0
25/02/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 4 – 1
25/02/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 2 – 0

16η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/02/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΧΑΛΚΙΔΑ 0 – 0
17/02/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 0
17/02/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 2 – 1
17/02/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 2
18/02/18 13:15 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0 – 2

15η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
11/02/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ 4 – 0
11/02/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 2 – 1
11/02/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0 – 0
11/02/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1 – 4
11/02/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 4 – 0

14η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
04/02/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 1
04/02/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1 – 1
04/02/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2 – 1
04/02/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2 – 1
04/02/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 0

13η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
21/01/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 0 – 0
21/01/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ 2 – 1
21/01/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1 – 2
21/01/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1 – 0
21/01/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 1

12η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/01/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1 – 1
14/01/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2 – 1
14/01/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1 – 2
14/01/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0 – 0
14/01/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 1

11η Αγωνιστική 7/1/2018, 15:00

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
07/01/18 03:01 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ 2 – 1
07/01/18 03:01 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1 – 1
07/01/18 03:01 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 – 0
07/01/18 03:01 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1 – 1
10/01/18 03:01 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 3 – 2

10η Αγωνιστική 17/12/2017, 15:00

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/12/17 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 3
17/12/17 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1 – 1
17/12/17 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 1
17/12/17 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1 – 0
17/12/17 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0 – 1

9η Αγωνιστική 10/12/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Χαλκίδα  1-1
Ερμής Κιβερίου- Τρίγλια Ραφήνας  3-2
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Αιολικός  0-1
Θύελλα Ραφήνας- Ταμυναϊκός  0-1
Πανθηραϊκός- Παναργειακός  1-2

8η Αγωνιστική 3/12/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Τρίγλια Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων 2-1
Ερμιονίδα- Χαλκίδα 1-2
Αιολικός- Ερμής Κιβερίου 2-0
Παναργειακός- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής ανεβλήθη
Πανθηραϊκός- Θύελλα Ραφήνας 0-0

7η Αγωνιστική 19/11/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Ερμιονίδα  2-0
Τρίγλια Ραφήνας- Αιολικός  3-1
Χαλκίδα- Ταμυναϊκός  1-0
Ερμής Κιβερίου- Παναργειακός  1-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Θύελλα Ραφήνας  1-0
 ΡΕΠΟ: Πανθηραϊκός

6η Αγωνιστική 12/11/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αιολικός- Αήττητος Σπάτων  0-2
Ταμυναϊκός- Ερμιονίδα  0-3
Παναργειακός- Τρίγλια Ραφήνας  0-0
Πανθηραϊκός- Χαλκίδα  2-2
Θύελλα Ραφήνας- Ερμής Κιβερίου  2-2
 ΡΕΠΟ: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

5η Αγωνιστική 5/11/2017, 15:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Ταμυναϊκός  1-0
Αιολικός- Παναργειακός  1-1
Ερμιονίδα- Πανθηραϊκός  0-0
Τρίγλια Ραφήνας- Θύελλα Ραφήνας  1-2
Χαλκίδα- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
 Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

4η Αγωνιστική 22/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Παναργειακός– Αήττητος Σπάτων  0-0
Πανθηραϊκός- Ταμυναϊκός  2-0
Θύελλα Ραφήνας- Αιολικός  1-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Ερμιονίδα  1-0
Χαλκίδα- Ερμής Κιβερίου  3-0

Ρεπό: Α.Ο. Τριγλίας

3η Αγωνιστική 15/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Πανθηραϊκός  2-1
Παναργειακός– Θύελλα Ραφήνας  1-0
Ταμυναϊκός- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
Ερμιονίδα- Ερμής Κιβερίου  1-1
Τρίγλια Ραφήνας- Χαλκίδα  1-2
Αιολικός ρεπό

2η Αγωνιστική 8/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Θύελλα Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων               0-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Πανθηραϊκός               2-1
Ερμής Κιβερίου- Ταμυναϊκός               4-1
Χαλκίδα- Αιολικός               0-1
Ερμιονίδα- Τρίγλια Ραφήνας               2-0

Ρεπό: Παναργειακός

1η Αγωνιστική 1/10/2017, 16:00

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  3-0
Πανθηραϊκός- Ερμής Κιβερίου  0-0
Παναργειακός- Χαλκίδα  1-2
Ταμυναϊκός- Τρίγλια Ραφήνας  3-0
Αιολικός- Ερμιονίδα  0-1

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας