Γ’ Εθνική - 7ος όμιλος

[vc_text_separator title=”22η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
01/04/18 16:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 3 – 0
01/04/18 16:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2 – 0
01/04/18 16:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1 – 3
01/04/18 16:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 – 1
01/04/18 16:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1 – 0

Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ

[vc_text_separator title=”21η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
24/03/18 15:00 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2-1
24/03/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 2-0
24/03/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2-0
24/03/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 4-1
24/03/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 4-1

Ρεπό: Χαλκίδα

[vc_text_separator title=”20η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
18/03/18 15:00 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-0
18/03/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-2
18/03/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1-1
18/03/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-0
18/03/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2-0

Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Βαθμολογία Γ’ Εθνικής

[vc_text_separator title=”” i_icon_fontawesome=”fa fa-trophy” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΟΛΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 43
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 32
ΧΑΛΚΙΔΑ 32
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 31
ΑΙΟΛΙΚΟΣ 30
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 29
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 27
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 25
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 24
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 21
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 8

Ιστορικό

[vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”Προηγούμενες αγωνιστικές” tab_id=”1507037213467-dc090257-cc8d”][vc_text_separator title=”19η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
11/03/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-2
11/03/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2-0
11/03/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-2
11/03/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 0-1
11/03/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 5-1
[vc_text_separator title=”18η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
04/03/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 4 – 1
04/03/18 15:00 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1 – 0
04/03/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ 0 – 2
04/03/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 – 0
04/03/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 – 0
[vc_text_separator title=” 17η Αγωνιστική ” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
25/02/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 0
25/02/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 2 – 1
25/02/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2 – 0
25/02/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 4 – 1
25/02/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 2 – 0
[vc_text_separator title=”16η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/02/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΧΑΛΚΙΔΑ 0 – 0
17/02/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 0
17/02/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 2 – 1
17/02/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 2
18/02/18 13:15 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0 – 2
[vc_text_separator title=”15η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
11/02/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ 4 – 0
11/02/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 2 – 1
11/02/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0 – 0
11/02/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1 – 4
11/02/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 4 – 0
[vc_text_separator title=”14η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
04/02/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 1
04/02/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1 – 1
04/02/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2 – 1
04/02/18 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2 – 1
04/02/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 0
[vc_text_separator title=”13η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
21/01/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 0 – 0
21/01/18 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ 2 – 1
21/01/18 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1 – 2
21/01/18 15:00 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1 – 0
21/01/18 15:00 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 1
[vc_text_separator title=”12η Αγωνιστική” i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/01/18 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1 – 1
14/01/18 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2 – 1
14/01/18 15:00 ΧΑΛΚΙΔΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1 – 2
14/01/18 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0 – 0
14/01/18 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 1
[vc_text_separator title=”11η Αγωνιστική 7/1/2018, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
07/01/18 03:01 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ 2 – 1
07/01/18 03:01 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1 – 1
07/01/18 03:01 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 – 0
07/01/18 03:01 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1 – 1
10/01/18 03:01 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 3 – 2
[vc_text_separator title=”10η Αγωνιστική 17/12/2017, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/12/17 15:00 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0 – 3
17/12/17 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1 – 1
17/12/17 15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 – 1
17/12/17 15:00 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 1 – 0
17/12/17 15:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0 – 1
[vc_text_separator title=”9η Αγωνιστική 10/12/2017, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Χαλκίδα  1-1
Ερμής Κιβερίου- Τρίγλια Ραφήνας  3-2
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Αιολικός  0-1
Θύελλα Ραφήνας- Ταμυναϊκός  0-1
Πανθηραϊκός- Παναργειακός  1-2
[vc_text_separator title=”8η Αγωνιστική 3/12/2017, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]
Ομάδες Αποτέλεσμα
Τρίγλια Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων 2-1
Ερμιονίδα- Χαλκίδα 1-2
Αιολικός- Ερμής Κιβερίου 2-0
Παναργειακός- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής ανεβλήθη
Πανθηραϊκός- Θύελλα Ραφήνας 0-0
[vc_text_separator title=”7η Αγωνιστική 19/11/2017, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Ερμιονίδα  2-0
Τρίγλια Ραφήνας- Αιολικός  3-1
Χαλκίδα- Ταμυναϊκός  1-0
Ερμής Κιβερίου- Παναργειακός  1-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Θύελλα Ραφήνας  1-0
 ΡΕΠΟ: Πανθηραϊκός
[vc_text_separator title=”6η Αγωνιστική 12/11/2017, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αιολικός- Αήττητος Σπάτων  0-2
Ταμυναϊκός- Ερμιονίδα  0-3
Παναργειακός- Τρίγλια Ραφήνας  0-0
Πανθηραϊκός- Χαλκίδα  2-2
Θύελλα Ραφήνας- Ερμής Κιβερίου  2-2
 ΡΕΠΟ: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
[vc_text_separator title=”5η Αγωνιστική 5/11/2017, 15:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Ταμυναϊκός  1-0
Αιολικός- Παναργειακός  1-1
Ερμιονίδα- Πανθηραϊκός  0-0
Τρίγλια Ραφήνας- Θύελλα Ραφήνας  1-2
Χαλκίδα- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
 Ρεπό: Ερμής Κιβερίου
[vc_text_separator title=”4η Αγωνιστική 22/10/2017, 16:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Παναργειακός– Αήττητος Σπάτων  0-0
Πανθηραϊκός- Ταμυναϊκός  2-0
Θύελλα Ραφήνας- Αιολικός  1-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Ερμιονίδα  1-0
Χαλκίδα- Ερμής Κιβερίου  3-0

Ρεπό: Α.Ο. Τριγλίας

[vc_text_separator title=”3η Αγωνιστική 15/10/2017, 16:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Πανθηραϊκός  2-1
Παναργειακός– Θύελλα Ραφήνας  1-0
Ταμυναϊκός- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
Ερμιονίδα- Ερμής Κιβερίου  1-1
Τρίγλια Ραφήνας- Χαλκίδα  1-2
Αιολικός ρεπό
[vc_text_separator title=”2η Αγωνιστική 8/10/2017, 16:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Θύελλα Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων               0-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής- Πανθηραϊκός               2-1
Ερμής Κιβερίου- Ταμυναϊκός               4-1
Χαλκίδα- Αιολικός               0-1
Ερμιονίδα- Τρίγλια Ραφήνας               2-0

Ρεπό: Παναργειακός

[vc_text_separator title=”1η Αγωνιστική 1/10/2017, 16:00″ i_icon_fontawesome=”fa fa-futbol-o” i_size=”xs” color=”blue” add_icon=”true”]

Ομάδες Αποτέλεσμα
Αήττητος Σπάτων- Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  3-0
Πανθηραϊκός- Ερμής Κιβερίου  0-0
Παναργειακός- Χαλκίδα  1-2
Ταμυναϊκός- Τρίγλια Ραφήνας  3-0
Αιολικός- Ερμιονίδα  0-1

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Επόμενες αγωνιστικές” tab_id=”1473423423296-1786d66a-2dd6″]

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

[/vc_tta_section][/vc_tta_accordion]