Α1 Αργολίδας

27η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Βαθμολογία Α1 Αργολίδας

Ομάδα Βαθμοί
1. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 68
2. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 63
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 61 (-1 αγων)
4.  ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ 58
5. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 43
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 42
7. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 39
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ/ΚΟΣ 36
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡ. 33
10. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 31
11. ΣΠΕΤΣΕΣ 30 (-1 αγων)
12. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 25
13. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 25
14. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 21
15. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 17
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ -6

Ιστορικό

26η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 2-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 7-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2-1

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 0-3 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 2-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2-0

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-5
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 2-0

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 3-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  3-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ 4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 0-3 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 5-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1-0

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 3-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 3-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-0

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 3-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ  διακοπή
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 1-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 5-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-3 ά.α.

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 4-1
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 4-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 2-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 6-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 5-1

18η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ  1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  1-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ  3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ   0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ  0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  1-0

17η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-3

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 0-3 ά.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 4-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-0

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-1
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 2-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 6-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 0-2

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0-3 ά.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 0-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 7-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ  3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  3-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ  2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ  4-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ  1-0

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-3 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 3-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 2-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 2-2

10η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 3-4
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-0

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 4-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-3 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 1-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-0

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 0-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ αναβολή
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-0

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  0-3 ά.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-3

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 3-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 4-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ 4-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 0-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-3 ά.α.

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  3-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  2-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ  2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ  4-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ  2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  0-3 ά.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  0-1

3η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 ά.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-0

2η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  0-3 ά.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 7-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 5-1

1η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-5
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 2-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-3