Α1 Αργολίδας

30η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 3-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-7
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1-4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ          1-3

29η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 3-0 ά.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 6-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 2-1

 

Βαθμολογία Α1 Αργολίδας

Ομάδα Βαθμοί
1. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 85
2. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 76
3. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 66
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚ. 53
5. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 53
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤ. 52
7. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 51
8. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 45
9. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 38
10. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 36
11. ΣΠΕΤΣΕΣ 34
12. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 33
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 23
14. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 22
15. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 7
16. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 6

Ιστορικό

28η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-5
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΣΠΕΤΣΕΣ 0-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 0-8
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 3-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 5-1

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 9-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 6-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 7-2
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  2-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 7-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  4-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 2-0

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 3-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 8-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 7-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ 3/5/17
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-5
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-2

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 4-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 4-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 3-5
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-0

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ  7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ  0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ  2-1

23η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-4
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 0-3

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 5-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011  2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 10-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  3-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 4-4

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  2-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ  3-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1-4
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ 1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0-0

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  6-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 1-3

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ  1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ  4-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ   2-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 2-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 1-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 4-4

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 7-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ   4-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  2-6
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 2-1

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-4
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ  4-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  0-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  1-1

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 5-1
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  1-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ  0-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  0-3

15η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ  3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ  5-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ  3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011   1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  4-2

14η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ 3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1-5
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  2-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 3-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 5-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 4-2
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 3-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 5-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 4-2

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  2-4
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ  0-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ  4-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ  1-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  1-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ  3-2

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011  6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  4-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ  2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ  3-1

10η Αγωνιστική

Ομάδες            Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ         4-4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011         7-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ         3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ         3-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ         4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ         1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ         0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ         1-1

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1-4
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 3-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 3-5
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 4-0

8η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ  6-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ  0-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011  2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ  1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  5-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ  2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ  3-0

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ  3-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ  2-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤ. 1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ  0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ  1-2

6η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 5-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ  3-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 2-0

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 3-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ  2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  0-4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 4-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 2-2

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 6-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 0-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 1-2

3η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ   0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ  1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ  2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ  2-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  1-1

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-4
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 4-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-2

1η Αγωνιστική

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ  5-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011  2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 4-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ  3-0