Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Β' ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΕΠΣ Αργολίδας: Τα 7 παιγνίδια που γίνονται σε Α2 και Β΄ κατηγορία

0
  Μόνο 7 παιγνίδια γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο στην Αργολίδα, σε Α2 και Β’ κατηγορία. Εξολοκλήρου αναβολή αγώνων έχουμε στην Α1.   Για την Α2 Αργολίδας, θα γίνουν δύο αγώνες του 1ου ομίλου για την 15η αγωνιστική. Πιο συγκεκριμένα: ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ...

Β’ Αργολίδας: 6 παιγνίδια στους 2 ομίλους

0
  Αγώνες για την 7η αγωνιστική, στον 2ο και στο 40 όμιλο, γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο.   Αναλυτικά το πρόγραμμα: 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 15/02/20, 15:30 Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α. ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΜIΔΑΣ γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο, 16:00 Παπαγεωργόπουλος Ι.,...

Β’ Αργολίδας: Αγώνες μόνο στον 2ο και στον 4ο όμιλο

0
Με 6 αγώνες για τον 2ο και τον 4ο όμιλο, συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο το πρόγραμμα της β' κατηγορίας Αργολίδας.   Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής αναλυτικά: 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 Ρούσσης Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ν., Κουκουφιλίππου Ι. ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΝΙΚΗ γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ...

Β’ Αργολίδας: Επτά παιγνίδια για τον 2ο τον 3ο και τον 4ο όμιλο

0
Επτά παιγνίδια γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο για την β' κατηγορία και στους τρείς απο τους τέσσερις ομίλους.   Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής: 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΑΣΙΝΟΣ -ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 04/01, 15:00, Σιαχάμη Α., Φιλιππόπουλος Κ., Ορφανός Β. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 04/01,...

ΕΠΣ Αργολίδας: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 4-5/1/2020

0
Ανακοινώθηκε απο την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αργολίδας, το πρόγραμμα των αγώνων του προσεχούς Σαββατοκύριακου 4 και 5 Ιανουαρίου 2020. Περιλαμβάνει την 13η αγωνιστική της Α1, εναν εξ αναβολής αγώνα για την Α2 και οκτώ για την β' κατηγορία.   Το...

B’ Αργολίδας: 4 παιγνίδια σε 1ο και 3ο όμιλο

0
  Τέσσερις αγώνες περιλαμβάνει το πρόγραμμα της β’ κατηγορίας Αργολίδας.   Το πρόγραμμα: 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) ΘΗΣΕΑΣ - ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ γηπ.ΓΑΛΑΤΑ Σάβ 14/12, 12:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π., Δημητρόπουλος Π. ΔΡΥΟΠΗ - ΠΟΡΟΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάβ. 14/12, 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π., Στατεράς Π.   3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η...

ΕΠΣ Αργολίδας: Τα αποτελέσματα σε Α2 και β’ κατηγορία

0
Δεν υπήρξαν εκπλήξεις στην Α2 Αργολίδας, όπου κερδισμένη ήταν και πάλι η ομάδα της Λυρκείας που ξεπέρασε και το εμπόδιο του Πανανυφιακού, ενω και ο Αχιλλέας Πουλακίδας δεν είχε πρόβλημα απέναντι στα Μπόρσα και ο Πορτοχελιακός απέναντι στο Τολό.   Τα...

B’ Αργολίδας: Γίνονται αγώνες σε 1ο, 2ο και 4ο όμιλο

0
Με αγώνες για τον 1ο, τον 2ο και τον 4ο όμιλο συνεχίζεται το πρωτάθλημα της β' κατηγορίας Αργολίδας και στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής.   Το πρόγραμμα: 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΗΣΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣ γηπ.ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 08/12/19 10:00 Ρούσσης Σ., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ. ΔΡΥΟΠΗ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ...

Ακολουθήστε μας

3,477ΥποστηρικτέςΚάντε Like
708ΑκόλουθοιΑκολουθήστε

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ