Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Β' ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Β΄ Aργολίδας:Τρία παιγνίδια για τον 1ο και 3ο όμιλο

Τρία μόνο παιγνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της β' κατηγορίας γι αυτό το Σαββατοκύριακο, στον 1ο και στον 3ο όμιλο.   Το πρόγραμμα: 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) ΜIΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00 Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ., Κουτσούκος Ι. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή...

Β΄ Αργολίδας: 7 παιγνίδια αυτό το Σαββατοκύριακο

Επτά παιγνίδια για την β' κατηγορία Αργολίδας έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο και στους τρείς ομίλους.   Αναλυτικά το πρόγραμμα: 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 09/03/19 15:30 Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Δημούλης Θ. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ γηπ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 09/03/19 15:30 Σκιαδάς...

Β’ Αργολίδας: 7 παιγνίδια και στους 3 ομίλους

  Με 7 αγώνες και στους 3 ομίλους συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο, το πρωτάθλημα της β' κατηγορίας Αργολίδας.   Το πρόγραμμα: 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) ΜIΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 Μπατάκος Κ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β. ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 13/01/19...

Β΄Αργολίδας: Με 6 παιγνίδια σε 2 ομίλους το Σαβ/κο

  Με 6 παιγνίδια , συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της β' κατηγορίας. Δρ'αση υπάρχει στον 2ο και στον 3ο όμιλο.   Το πρόγραμμα: 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 Κουτσούκος Γ., Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Ι. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ -...

Β’ Αργολίδας: 5 παιγνίδια σε 1ο και 3ο όμιλο

  Πέντε παιγνίδια γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο στην β' κατηγορία και πιο συγκεκριμένα, στον 1ο και τον 3ο όμιλο.   Το πρόγραμμα: 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 Κορολής Β., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ...

ΕΠΣΑ: Παιγνίδια στον 2ο και στο 3ο όμιλο της β’ κατηγορίας

  Με 5 παιγνίδια  σε δυο ομίλους συνεχίζεται το πρωτάθλημα της β' κατηγορίας Αργολίδας.   Το πρόγραμμα: 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗ γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:00 Ρούσσης Σ., Κουκουφιλίππου Ε., Κουτσούκος Ι. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 11:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ. ΚΛΕΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ...

B’ κατηγορία Αργολίδας: 6 παιγνίδια σε 2 ομίλους

Παιγνίδια για δυο ομίλους έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο στην β' κατηγορία , στον 1ο και στον 2ο όμιλο.   Το πρόγραμμα:  1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΜIΔΑΣ γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/11/18 11:30 Αντωνόπουλος Σ., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ...

ΕΠΣ Αργολίδας: Πρεμιέρα του πρωταθλήματος της β’ κατηγορίας

  Αυλαία στο πρωτάθλημα της β' κατηγορίας Αργολίδας, με 5 παιγνίδια για τον 1ο και τον 3ο ομίλους. Αναλυτικά: 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ γηπ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Φιλιππόπουλος Κ.   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 11:30 Θεοδώρου...

Ακολουθήστε μας

3,353ΥποστηρικτέςΚάντε Like
659ΑκόλουθοιΑκολουθήστε

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ