Η κλήρωση της Γ’ Εθνικής – Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο – Όλο το πρόγραμμα

0
184

 

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής αρχίζει το Σαββατοκύριακο (12-13/11) και σήμερα διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των πέντε ομίλων.

Την κλήρωση έκανε η Ζέτα Θεοδωρακοπούλου, παρουσία του προέδρου της Εκτελεστικής Επιτροπής Άγγελος Δανιήλ.

Μετά την κανονική διάρκεια θα διεξαχθεί ειδικό πρωτάθλημα των 5 πρωταθλητών ομίλων, 10 αγωνιστικών και οι 4 πρώτες θα πάρουν το εισιτήριο για τη Super League 2.

Συνολικά θα υποβιβαστούν 27 ομάδες. Από πρώτο όμιλο θα υποβιβαστούν οι 6 τελευταίες ομάδες, από τους υπόλοιπους ομίλους οι 5 τελευταίες ομάδες και η χειρότερη 9η από τους ομίλους 2-5.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους 5 ομίλους της Γ’ Εθνικής:

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η αγωνιστική

Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα-Άρης Αβάτου

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Δόξα Δράμας

Πανθρακικός-Αλεξανδρούπολη FC

Mέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Βύρων Καβάλας

Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Δόξα Δράμας-Καβάλα

Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης

Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός

Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας

Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη FC

Θερμαϊκός Θέρμης-Βύρων Καβάλας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης

Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης

Πανδραμαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Ρεπό: Καβάλα

4η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας

Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας

Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός

Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα

Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός

Ρεπό: Άρης Αβάτου

5η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου

Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης

Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός

Ρεπό: Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη FC

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας

Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός

Πανθρακικός-Καβάλα

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Βύρων Καβάλας

Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας

Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Πανθρακικός-Άρης Αβάτου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός

Καβάλα-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

8η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου

Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός

Δόξα Δράμας-Πανθρακικός

Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης

Καμπανιακός-Καβάλα

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη FC

Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας

Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας

Άρης Αβάτου-Καμπανιακός

Ρεπό: Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός

Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Αλεξανδρούπολη FC-Καβάλα

Δόξα Δράμας-Καμπανιακός

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός

Πανθρακικός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης

Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης

Καβάλα-Βύρων Καβάλας

Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC

Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Καμπανιακός

12η αγωνιστική

Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός Θέρμης

Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός

Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου

Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας

Ρεπό:Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός

Καβάλα-Πανδραμαϊκός

Καμπανιακός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης

Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Δράμας-Βύρων Καβάλας

Ρεπό: Αλεξανδρούπολη FC

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Απόλλων Παραλιμνίου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα

Πανθρακικός-Καμπανιακός

Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας

Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας

Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC

Ρεπό: Βύρων Καβάλας

15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα

Καμπανιακός-Θερμαϊκός Θέρμης

Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας-Πανθρακικός

Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός

Αλεξανδρούπολη FC-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

Ελασσόνα – Θύελλα Σαρακηνών

ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

Εδεσσαϊκός – Πιερικός

Σβορώνος – ΑΟ Χανιώτης

Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη

Εθνικός Κεραμιδίου – Καστοριά

2η αγωνιστική

Ελασσόνα – Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – ΑΕΠ Κοζάνης

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός

Ολυμπιακός Βόλου – Σβορώνος

Πιερικός – Δωτιέας Αγιάς

ΑΟ Χανιώτης – Εθνικός Κεραμιδίου

Κοζάνη – Καστοριά

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Κοζάνης

Εδεσσαϊκός – Ελασσόνα

Σβορώνος – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

Δωτιέας Αγιάς – Θύελλα Σαρακηνών

Εθνικός Κεραμιδίου – Ολυμπιακός Βόλου

Καστοριά – Πιερικός

Κοζάνη – ΑΟ Χανιώτης

4η αγωνιστική

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕΠ Κοζάνης – Σβορώνος

Ελασσόνα – Δωτιέας Αγιάς

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Κεραμιδίου

Θύελλα Σαρακηνών – Καστοριά

Ολυμπιακός Βόλου – Κοζάνη

Πιερικός – ΑΟ Χανιώτης

5η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Σβορώνος

Δωτιέας Αγιάς – Εδεσσαϊκός

Εθνικός Κεραμιδίου – ΑΕΠ Κοζάνης

Καστοριά – Ελασσόνα

Κοζάνη – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

ΑΟ Χανιώτης – Θύελλα Σαρακηνών

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

6η αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς – Μακεδονικός Φούφα

Σβορώνος – Εθνικός Κεραμιδίου

Εδεσσαϊκός – Καστοριά

ΑΕΠ Κοζάνης – Κοζάνη

Ελασσόνα – ΑΟ Χανιώτης

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Πιερικός

Θύελλα Σαρακηνών – Ολυμπιακός Βόλου

7η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Κεραμιδίου

Καστοριά – Δωτιέας Αγιάς

Κοζάνη – Σβορώνος

ΑΟ Χανιώτης – Εδεσσαϊκός

Πιερικός – ΑΕΠ Κοζάνης

Ολυμπιακός Βόλου – Ελασσόνα

Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

8η αγωνιστική

Καστοριά – Μακεδονικός Φούφα

Εθνικός Κεραμιδίου – Κοζάνη

Δωτιέας Αγιάς – ΑΟ Χανιώτης

Σβορώνος – Πιερικός

Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕΠ Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών

Ελασσόνα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

9η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Κοζάνη

ΑΟ Χανιώτης – Καστοριά

Πιερικός – Εθνικός Κεραμιδίου

Ολυμπιακός Βόλου – Δωτιέας Αγιάς

Θύελλα Σαρακηνών – Σβορώνος

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Κοζάνης – Ελασσόνα

10η αγωνιστική

ΑΟ Χανιώτης – Μακεδονικός Φούφα

Κοζάνη – Πιερικός

Καστοριά – Ολυμπιακός Βόλου

Εθνικός Κεραμιδίου – Θύελλα Σαρακηνών

Δωτιέας Αγιάς – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

Σβορώνος – Ελασσόνα

Εδεσσαϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης

11η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Χανιώτης

Θύελλα Σαρακηνών – Κοζάνη

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Καστοριά

Ελασσόνα – Εθνικός Κεραμιδίου

ΑΕΠ Κοζάνης – Δωτιέας Αγιάς

Σβορώνος – Εδεσσαϊκός

12η αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου – Μακεδονικός Φούφα

Πιερικός – Θύελλα Σαρακηνών

ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

Κοζάνη – Ελασσόνα

Καστοριά – ΑΕΠ Κοζάνης

Εθνικός Κεραμιδίου – Εδεσσαϊκός

Δωτιέας Αγιάς – Σβορώνος

13η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Θύελλα Σαρακηνών

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Ολυμπιακός Βόλου

Ελασσόνα – Πιερικός

ΑΕΠ Κοζάνης – ΑΟ Χανιώτης

Εδεσσαϊκός – Κοζάνη

Σβορώνος – Καστοριά

Εθνικός Κεραμιδίου – Δωτιέας Αγιάς

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

1η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Χαλκίδα

Τηλυκράτης – Απόλλων Πάργας

Αστέρας Πετριτή – Ζάκυνθος

Βύζας Μεγάρων – Φήκη

Τρίκαλα – Πανελευσινιακός

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός

2η αγωνιστική

Τηλυκράτης – ΑΟ Υπάτου

Χαλκίδα – Αστέρας Πετριτή

Απόλλων Πάργας – Βύζας Μεγάρων

Ζάκυνθος – Τρίκαλα

Φήκη – Διγενής Νεοχωρίου

Πανελευσινιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός

3η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Αστέρας Πετριτή

Βύζας Μεγάρων – Τηλυκράτης

Τρίκαλα – Χαλκίδα

Διγενής Νεοχωρίου – Απόλλων Πάργας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Ζάκυνθος

Παναγρινιακός – Φήκη

ΑΕ Λευκίμμης – Πανελευσινιακός

4η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Υπάτου

Αστέρας Πετριτή – Τρίκαλα

Τηλυκράτης – Διγενής Νεοχωρίου

Χαλκίδα – Ναυπακτιακός Αστέρας

Απόλλων Πάργας – Παναγρινιακός

Ζάκυνθος – ΑΕ Λευκίμμης

Φήκη – Πανελευσινιακός

5η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Τρίκαλα

Διγενής Νεοχωρίου – Βύζας Μεγάρων

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Πετριτή

Παναγρινιακός – Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης – Χαλκίδα

Πανελευσινιακός – Απόλλων Πάργας

Φήκη – Ζάκυνθος

6η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Υπάτου

Τρίκαλα – Ναυπακτιακός Αστέρας

Βύζας Μεγάρων – Παναγρινιακός

Αστέρας Πετριτή – ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης – Πανελευσινιακός

Χαλκίδα – Φήκη

Απόλλων Πάργας – Ζάκυνθος

7η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναγρινιακός – Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Λευκίμμης – Τρίκαλα

Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων

Φήκη – Αστέρας Πετριτή

Ζάκυνθος – Τηλυκράτης

Απόλλων Πάργας – Χαλκίδα

8η αγωνιστική

Παναγρινιακός – ΑΟ Υπάτου

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Λευκίμμης

Διγενής Νεοχωρίου – Πανελευσινιακός

Τρίκαλα – Φήκη

Βύζας Μεγάρων – Ζάκυνθος

Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Πάργας

Τηλυκράτης – Χαλκίδα

9η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Λευκίμμης

Πανελευσινιακός – Παναγρινιακός

Φήκη – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ζάκυνθος – Διγενής Νεοχωρίου

Απόλλων Πάργας – Τρίκαλα

Χαλκίδα – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Πετριτή – Τηλυκράτης

10η αγωνιστική

Πανελευσινιακός – ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Λευκίμμης – Φήκη

Παναγρινιακός – Ζάκυνθος

Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Πάργας

Διγενής Νεοχωρίου – Χαλκίδα

Τρίκαλα – Τηλυκράτης

Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Πετριτή

11η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Φήκη

Ζάκυνθος – Πανελευσινιακός

Απόλλων Πάργας – ΑΕ Λευκίμμης

Χαλκίδα – Παναγρινιακός

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αστέρας Πετριτή – Διγενής Νεοχωρίου

Τρίκαλα – Βύζας Μεγάρων

12η αγωνιστική

Ζάκυνθος – ΑΟ Υπάτου

Φήκη – Απόλλων Πάργας

Πανελευσινιακός – Χαλκίδα

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης

Παναγρινιακός – Αστέρας Πετριτή

Ναυπακτιακός Αστέρας – Βύζας Μεγάρων

Διγενής Νεοχωρίου – Τρίκαλα

13η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Απόλλων Πάργας

Χαλκίδα – Ζάκυνθος

Τηλυκράτης – Φήκη

Αστέρας Πετριτή – Πανελευσινιακός

Βύζας Μεγάρων – ΑΕ Λευκίμμης

Τρίκαλα – Παναγρινιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας – Διγενής Νεοχωρίου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

1η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Πανιώνιος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

Ιάλυσος – Αιολικός

ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Παναργειακός – ΑΟ Πυλίου Κω

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ρόδος

Αίας Γαστούνης – Πάτραι

2η αγωνιστική

Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα

Πανιώνιος – Ιάλυσος

Πανηλειακός – ΑΕ Μυκόνου

Αιολικός – Παναργειακός

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΟ Πυλίου Κω – Αίας Γαστούνης

Ρόδος – Πάτραι

3η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Ιάλυσος

ΑΕ Μυκόνου – Πανγυθεατικός

Παναργειακός – Πανιώνιος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανηλειακός

Αίας Γαστούνης – Αιολικός

Πάτραι – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ρόδος – ΑΟ Πυλίου Κω

4η αγωνιστική

ΑΕ Μυκόνου – Ερμιονίδα

Ιάλυσος – Παναργειακός

Πανγυθεατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανιώνιος – Αίας Γαστούνης

Πανηλειακός – Πάτραι

Αιολικός – Ρόδος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Πυλίου Κω

5η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Μυκόνου

Αίας Γαστούνης – Ιάλυσος

Πάτραι – Πανγυθεατικός

Ρόδος – Πανιώνιος

ΑΟ Πυλίου Κω – Πανηλειακός

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Αιολικός

6η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ερμιονίδα

Παναργειακός – Αίας Γαστούνης

ΑΕ Μυκόνου – Πάτραι

Ιάλυσος – Ρόδος

Πανγυθεατικός – ΑΟ Πυλίου Κω

Πανιώνιος – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πανηλειακός – Αιολικός

7η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Αίας Γαστούνης

Πάτραι – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρόδος – Παναργειακός

ΑΟ Πυλίου Κω – ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Ιάλυσος

Αιολικός – Πανγυθεατικός

Πανηλειακός – Πανιώνιος

8η αγωνιστική

Πάτραι – Ερμιονίδα

Αίας Γαστούνης – Ρόδος

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΟ Πυλίου Κω

Παναργειακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΑΕ Μυκόνου – Αιολικός

Ιάλυσος – Πανηλειακός

Πανγυθεατικός – Πανιώνιος

9η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Ρόδος

ΑΟ Πυλίου Κω – Πάτραι

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Αίας Γαστούνης

Αιολικός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Παναργειακός

Πανιώνιος – ΑΕ Μυκόνου

Ιάλυσος – Πανγυθεατικός

10η αγωνιστική

ΑΟ Πυλίου Κω – Ερμιονίδα

Ρόδος – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πάτραι – Αιολικός

Αίας Γαστούνης – Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανιώνιος

Παναργειακός – Πανγυθεατικός

ΑΕ Μυκόνου – Ιάλυσος

11η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Αιολικός – ΑΟ Πυλίου Κω

Πανηλειακός – Ρόδος

Πανιώνιος – Πάτραι

Πανγυθεατικός – Αίας Γαστούνης

Ιάλυσος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Παναργειακός – ΑΕ Μυκόνου

12η αγωνιστική

Αιολικός – Ερμιονίδα

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Πανηλειακός

ΑΟ Πυλίου Κω – Πανιώνιος

Ρόδος – Πανγυθεατικός

Πάτραι – Ιάλυσος

Αίας Γαστούνης – ΑΕ Μυκόνου

ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναργειακός

13η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Πανηλειακός

Πανιώνιος – Αιολικός

Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ιάλυσος – ΑΟ Πυλίου Κω

ΑΕ Μυκόνου – Ρόδος

Παναργειακός – Πάτραι

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

1η αγωνιστική

Μοσχάτο – Άγιος Ιερόθεος

Φωστήρας – ΑΟ Τυμπακίου

Άγιος Νικόλαος – Θύελλα Ραφήνας

Αλμυρός – Άρης Πετρούπολης

Εθνικός – Κερατσίνι

Πόρος – Αγία Παρασκευή

Μαρκό – Γιούχτας

2η αγωνιστική

Φωστήρας – Μοσχάτο

Άγιος Ιερόθεος – Άγιος Νικόλαος

ΑΟ Τυμπακίου – Αλμυρός

Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός

Άρης Πετρούπολης – Πόρος

Κερατσίνι – Μαρκό

Αγία Παρασκευή – Γιούχτας

3η αγωνιστική

Μοσχάτο – Άγιος Νικόλαος

Αλμυρός – Φωστήρας

Εθνικός – Άγιος Ιερόθεος

Πόρος – ΑΟ Τυμπακίου

Μαρκό – Θύελλα Ραφήνας

Γιούχτας – Άρης Πετρούπολης

Αγία Παρασκευή – Κερατσίνι

4η αγωνιστική

Αλμυρός – Μοσχάτο

Άγιος Νικόλαος – Εθνικός

Φωστήρας – Πόρος

Άγιος Ιερόθεος – Μαρκό

ΑΟ Τυμπακίου – Γιούχτας

Θύελλα Ραφήνας – Αγία Παρασκευή

Άρης Πετρούπολης – Κερατσίνι

5η αγωνιστική

Μοσχάτο – Εθνικός

Πόρος – Αλμυρός

Μαρκό – Άγιος Νικόλαος

Γιούχτας – Φωστήρας

Αγία Παρασκευή – Άγιος Ιερόθεος

Κερατσίνι – ΑΟ Τυμπακίου

Άρης Πετρούπολης – Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική

Πόρος – Μοσχάτο

Εθνικός – Μαρκό

Αλμυρός – Γιούχτας

Άγιος Νικόλαος – Αγία Παρασκευή

Φωστήρας – Κερατσίνι

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Πετρούπολης

ΑΟ Τυμπακίου – Θύελλα Ραφήνας

7η αγωνιστική

Μοσχάτο – Μαρκό

Γιούχτας – Πόρος

Αγία Παρασκευή – Εθνικός

Κερατσίνι – Αλμυρός

Άρης Πετρούπολης – Άγιος Νικόλαος

Θύελλα Ραφήνας – Φωστήρας

ΑΟ Τυμπακίου – Άγιος Ιερόθεος

8η αγωνιστική

Γιούχτας – Μοσχάτο

Μαρκό – Αγία Παρασκευή

Πόρος – Κερατσίνι

Εθνικός – Άρης Πετρούπολης

Αλμυρός – Θύελλα Ραφήνας

Άγιος Νικόλαος – ΑΟ Τυμπακίου

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

9η αγωνιστική

Μοσχάτο – Αγία Παρασκευή

Κερατσίνι – Γιούχτας

Άρης Πετρούπολης – Μαρκό

Θύελλα Ραφήνας – Πόρος

ΑΟ Τυμπακίου – Εθνικός

Άγιος Ιερόθεος – Αλμυρός

Άγιος Νικόλαος – Φωστήρας

10η αγωνιστική

Κερατσίνι – Μοσχάτο

Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης

Γιούχτας – Θύελλα Ραφήνας

Μαρκό – ΑΟ Τυμπακίου

Πόρος – Άγιος Ιερόθεος

Εθνικός – Φωστήρας

Αλμυρός – Άγιος Νικόλαος

11η αγωνιστική

Μοσχάτο – Άρης Πετρούπολης

Θύελλα Ραφήνας – Κερατσίνι

ΑΟ Τυμπακίου – Αγία Παρασκευή

Άγιος Ιερόθεος – Γιούχτας

Φωστήρας – Μαρκό

Άγιος Νικόλαος – Πόρος

Εθνικός – Αλμυρός

12η αγωνιστική

Θύελλα Ραφήνας – Μοσχάτο

Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Τυμπακίου

Κερατσίνι – Άγιος Ιερόθεος

Αγία Παρασκευή – Φωστήρας

Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος

Μαρκό – Αλμυρός

Πόρος – Εθνικός

13η αγωνιστική

Μοσχάτο – ΑΟ Τυμπακίου

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας

Φωστήρας – Άρης Πετρούπολης

Άγιος Νικόλαος – Κερατσίνι

Αλμυρός – Αγία Παρασκευή

Εθνικός – Γιούχτας

Μαρκό – Πόρος