Α1 Αργολίδας: Το πρόγραμμα των δύο ομίλων που προέκυψε από την κλήρωση

0
1001

 

Με τα ζευγάρια Ερμής Κιβερίου-Τροιζηνιακός στον 2ο όμιλο και το ΑΟ Χώνικα-Παναργειακός στον 1ο (λόγω επιστροφής της ομάδας του Άργους στο τοπικό πρωτάθλημα) ξεκινάει το προσεχές πρωτάθλημα της Α1 Αργολίδας, του οποίου η κλήρωση έγινε χθές.

 

Η φετινή ιδιαιτερότητα είναι οι 2 όμιλοι των 9 ομαδων έκαστος, κάτι που σημαίνει πως θα υπάεχει ρεπό για μια ομάδα κάθε αγωνιστική.

Το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
1η Αγωνιστική

 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΛΥΓΚΕΥΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

4η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΣΠΕΤΣΕΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

Ρεπό: ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ

Ρεπό: ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ

Ρεπό: ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

13η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ

Ρεπό: ΣΠΕΤΣΕΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΛΥΓΚΕΥΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

Ρεπό: ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ 

1η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

10η Αγωνιστική

Ομάδες
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

Ρεπό: ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

Ρεπό: ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

17η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ