Στίβος: Ξεκινά στην Πάτρα στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ- Συμμετέχουν Καρκαλάτου και Γιαννοπούλου από την Αργολίδα

0
435

 

Η πόλη της Πάτρας για πέμπτη συνεχόμενη χρονιά να υποδεχθεί τα
κορυφαία ονόματα του ελληνικού στίβου, που θα συμμετάσχουν στο Πανελλήνιο
Πρωτάθλημα Α/Γ και Α/Γ Κ23.

 

Η δράση στο Παμπελοποννησιακό στάδιο θα ξεκινήσει το Σάββατο (8/8) και θα
ολοκληρωθεί την Τρίτη (11/8), αφού θα ακολουθήσει και το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα συνθέτων Α/Γ, Κ23 και Κ18 τη Δευτέρα και την Τρίτη.

Θυμίζουμε πως φέτος, λόγω των συνθηκών παράλληλα με το Πανελλήνιο της μεγάλης
κατηγορίας θα γίνει και το Πανελλήνιο 20χλμ. βάδην. Τέλος, οι σκυτάλες 4Χ100 μ. και 4Χ400 μ.της κατηγορίας Κ23, θα γίνουν παράλληλα με τα σύνθετα.

Από πλευράς Αργολίδας, η Ελπίδα Καρκαλάτου του ΣΔΥ Αργολίδας συμμετέχει στα 400μ και η Κων/να Γιαννοπούλου του ΓΣ Κηφισιάς στα 800μ.

Οι πιο σημαντικές συμμετοχές ανά αγώνισμα:

100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚH- ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.50
2.ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ0ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.59
3.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ0ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.83
4.ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.90 2,5
5.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.93
6.ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.13
7.ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.15

200 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24.28
2.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝH-ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 24.50
3.ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ -ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.57
4.ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.98
5.ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.99
6.ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 25.00

400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ- ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 53.77
2.ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ -ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                   55.05
3.ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ              56.06
4.ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               56.36
5.ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ -ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57.16
6.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-Π.Α.Ο.Κ.                   57.49
7.ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ -ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ   57.80
8.ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 58.11

800 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:08.24
2.ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ- ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ          2:09.21
3.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ -ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            2:11.44
4.ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                       2:11.74

1500 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:29.37
2.ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30.12
3.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ -ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4:34.09
4.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ-ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:39.39

5000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ- ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:55.50
2.ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16:59.89
3.ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17:18.61
4.ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17:26.24

20000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2.ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
3.ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
4.ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ -ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
5.ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ-ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
6.ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ -ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
7.ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ -ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
8.ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ- ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
9.ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΣΟΦΙΑ -ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

100 ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13.45
2.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ-Α.Ε.Κ 13.50
3.ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.58
4.ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ- ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.66

4Χ400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:56.17
2.ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3:57.96
3.ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 4:03.72
4.ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4:05.39
5.ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4:06.79
6.ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:07.77
7.ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4:15.75
8.ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:20.34

3000 ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10:44.50
2.ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11:04.01
3.ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11:07.15
4.ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ -ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:18.53

400 ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ -ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 58.22
2.ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 59.48
3.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ -Α.Ε.Κ 1:00.66
4.ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:01.42
5.ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:02.26

4Χ100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47.33
2.ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 48.75
3.ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.81
4.ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 49.13
5.ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 49.68
6.ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 49.76
7.ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.52
8.ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50.82

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ- ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 57.82
2.ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.74
3.ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 45.60
4.ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 44.34

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ -ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.90
2.ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝA-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.86
3.ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤA-ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.82
4.ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.80

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 63.43
2.ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ -ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 60.75
3.ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.87
4.ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 52.93

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ -ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 6.32
2.ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝA-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.10
3.ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙA-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 6.08
4.ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 6.08

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝ- ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.70
2.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ- ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.60
3.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.00
4.ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.00

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.04
2.ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -Ο.Φ.Η. 14.32
3.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 13.73
4.ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 13.53

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ -ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 13.76
2.ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝA-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.15
3.ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ -Α.Ε.Κ 12.86
4.ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.64

100 ΑΝΔΡΩΝ
1.ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -Π.Α.Ο.Κ. 10.51
2.ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10.52
3.ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟS-ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.60
4.ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 10.72

200 ΑΝΔΡΩΝ
1.ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21.24
2.ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.56
3.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟS- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21.77
4.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.86

400 ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48.13
2.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟS- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.80
3.ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.92
4.ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΒΕΡΓΙΝΑ 49.10

800 ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:51.83
2.ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ -ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:52.78
3.ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΒΕΡΓΙΝΑ 1:53.12
4.ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:53.44

1500 ΑΝΔΡΩΝ 1.ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 3:48.29
2.ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:55.16
3.ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:56.90
4.ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:59.31

5000 ΑΝΔΡΩΝ 1.ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14:17.45
2.ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 14:22.96
3.ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 14:37.25
4.ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14:48.25

20000 ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ 1.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2.ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
3.ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ- Ο.Φ.Η.
4.ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5.ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6.ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
7.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ -ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
8.ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
9.ΛΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ -ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

110 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.81
2.ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.49
3.ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.52
4.ΛΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.58

4Χ400 ΑΝΔΡΩΝ
1.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:20.48
2.ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:21.18
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:21.89
4.ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:23.27
5.Ο.Φ.Η. 3:25.72
6.ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:26.17
7.ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:26.20
8.ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:30.68
9.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3:37.09

3000 ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8:59.32
2.ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9:00.06
3.ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ- ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:14.47
4.ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9:15.31

400 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.63
2.ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53.07
3.ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.87
4.ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 53.94

4Χ100 ΑΝΔΡΩΝ
1.ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41.68
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 41.81
3.ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41.91
4.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42.60
5.ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 42.65
6.ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 42.90
7.ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 43.03
8.ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 43.45

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ -ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.61
2.ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 57.80
3.ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ -Α.Ε.Κ 56.65
4.ΚΑΡΤΣΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ -ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 52.57

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2.12
2.ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 2.10
3.ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.04
4.ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΙΧΑΗΛ -ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1.96

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ- ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74.15
2.ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 72.94
3.ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 68.13
4.ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 66.37

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 74.10
2.ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 65.58
3.ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65.30
4.ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 64.44

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.54
2.ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.50
3.ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -Α.Ε.Κ 7.44
4.ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 7.30

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.35
2.ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.25
3.ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.05
4.ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝ.-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.00

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 19.60
2.ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.80
3.ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.78
4.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17.17

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.07
2.ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15.84
3.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 15.76
4.ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 15.63