Β’ κατηγορία: Προελαύνει ο Κεραυνός Λάλουκα στον 3ο όμιλο

0
2918

 

Με την συμπλήρωση 7 αγωνιστικών στον 3ο όμιλο της β’ κατηγορίας, ο νεοσυσταθής Κεραυνός Λάλουκα προηγείται στην βαθμολογία.

 

Στις τάξεις του υπάρχουν αρκετοί έμπειροι ποδοσφαιριστές όπως οι Πάνος Δρούλιας, Βορινιώτης, Μπαλλής.

 

Η βαθμολογία:

1.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛ.      18…19-6

————————————-

2.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ           15…26-9

3.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ         9…9-5

4.ΑΠΟΛΛΩΝ                 6…13-8

5.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π. Α.        4…6-10

6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧ.        4…9-26

7.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ           –

 

Αναλυτικά οι αγώνες που έχουν γίνει:

1η Αγωνιστική

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ        3-1 Ρούσσης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 0-7   Τσατσούλη, Βαρελά, Πρέσβελου

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΓΟΥΣ 3-0 Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α.

Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3-0 α.α.

ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ     4-1 Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος, Δρούζας

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ                  3-4 Τσιτουρίδης, Κορολής, Μπέγκος

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦ.

 

3η Αγωνιστική

ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΓΟΥΣ     0-3 α.α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ  2-4    Τσιτουρίδης, Τσιλογιάννη, Δαγρέ

ΔΟΞΑ ΑΔ.- ΑΠΟΛΛΩΝ                                             1-0    Κόλλιας Δ., Μελέτης, Βλάχος

Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

 

4η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3-0 α.α.

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΡΓΟΥΣ 5-1   Σιαχάμη Α., Ελεφάντης, Ορφανός

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ           4-1   Σιαχάμη Α., Ελεφάντης, Ορφανός

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.

 

5η Αγωνιστική

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3-0 α.α.

ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ        0-1 Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ, Ορφανός

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΡΓΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧ. 2-2 Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ. 2-2

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

 

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ 0-3 α.α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧ. – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ        1-9  Σιαχάμη Α., Δημητρόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ.

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3-0 α.α.

ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ               3-2 Νώτης Χ., Βλάχος Α., Ραφαηλίδη.

 

Λεπτά συμμετοχής

1.Κουτρουφίνης Παν.-Λαλουκα 450′

2.Μπαλής Κων.         -//-    450′

3.Βορινιωτης Γ.        – //-    449′

4.Meta Sajmir          -//-     434′

5.Συρεγγέλας Ι.-Ατρομητος Σχ. 360′

6.Τζαγκαράκης Ι.-Αγαμεμνων    315′

7.Κωστόπουλος Γ.-Δοξα Αδ.      308′

8.Κουτρουφίνης Π.-Λαλουκα     305′

9.Μηλιωτης Χρ.-Δοξα Αδαμιου  305′

10.Μαρινοπουλος Παναγ.- Αγαμεμνων 291′

11.Μπελερής Ηλ.-Λάλουκα          280′

12.Καρανικολας Δημ.- Ολυμπιακός Κουτσοποδιου 270′

13.Καραφωτιάς Ελ.-Δοξα Αδ.       270′

14.Κυμπουροπουλος Γ.-Απολλων 270′

15.Λυκομητρος Νικολαος- Ολυμπιακός Κουτσοποδιου 270′

16.Μπενεκος Γ.-Απολλων           270′

17.Μπιτζής Παναγ.- Ακαδημια Ποδοσφαιρου Αργους 270′

18.Πικης Στυλ.-Λαλουκα            270′

19.Συρεγγελας Γεωργιος-Ατρομητος Σχινοχωριου 270′

20.Τουρλής Χρ.-Δοξα Αδαμιου    270′

 

 

Οι πρώτοι σκόρερς του 3ου ομίλου της β΄κατηγορίας είναι οι εξής:

1.ΒΟΡΙΝΙΩΤΗΣ Γ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ  5

2.ΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ  3

3.ΤΣΕΝΙ ΕΛΒΙΣ -ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ               3

4.META SAJMIR – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ 2

5.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.- ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ 2

6.ΔΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ    2

7.ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Δ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ. 2

8.ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.- ΑΠΟΛΛΩΝ      2

9.ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ            2

10.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣ.- ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2

11.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ.- ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2

12.ΠΙΤΣΑΣ ΚΟΣΜΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ            2

13.ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ    2

14.ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓ.- ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ    2

15.ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΙΩΑΝ.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ. 2