Β’ Αργολίδας: Η εικόνα του 2ου ομίλου

0
1685

 

Ο  γεννημένος το 1994, Γιώργος Κίτος του Ολυμπιακού Άργους, είναι ο πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της β’ κατηγορίας Αργολίδας, μετά απο 8 αγωνιστικές.

 

Αναλυτικά όσοι οι πρώτοι σκόρερς:

1.Κίτος Γ.-Ολυμπιακός           12

2.Λιάπης Αρ.-Παλαμήδης       10

3.Φούσκαρης Γ.-Αρκαδιος      10

4.Μπεζάνι Σ.-Ολυμπιακός        9

5.Κεραμιδάς Σ.-Παλαμήδης      6

6.Δαμάλας Φ.-Ολυμπιακός Κουτσοποδιου            5

7.Πέππας Γ.- Ολ.Κουτσ.               5

8.Γκόφης Γ-Ερασίνος Κεφ.           4

9.Κωσταρέλος Ανδρ.-Νικη            4

10.Αντωνοπουλος Στ. Παλαμήδης          3

11.Βασιλόπουλος Δημ.-  Ολυμπιακός Κουτσ.     3

12.Μαρκόπουλος Παν.- Ολυμπιακός Αργους     3

13.Γκοβάνης Δημ.-      Νικη                            2

14.Καρύδας Θεοδοσιος- Ολυμπιακός Αργους     2

15.Κοκκώνης Ε.-Παλαμηδης                            2

16.Κωτσιομύτης Π.-Αρκαδιος                           2

17.Οψιμουλης Χρ.-Αρκαδιος                            2

18.Παπαδήμου Απ.-   Μiδας                             2

19.Παπαδοπετρακης Πετρος-  Ολυμπιακός Αργους          2

20.Στεφάνου Δημ.- Αρκαδιος                            2

 

Βαθμολογία

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ               15   / 7 -0- 0  /  32 -5

————————————————————

2.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ                            15   / 5  -0- 2  /  27-15

3.ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017                   15   / 5  -0- 2  /  26-17

4.ΝΙΚΗ                                         9   / 3  -0- 4  /  12-17

5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ    7   / 2  -1- 4  /  18-28

6.ΜIΔΑΣ                                       2  /  0  -2- 5  /   7-27

7.ΕΡΑΣΙΝΟΣ                                  1 /   0 -1- 5   /   7-20

  • Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ξεκίνησε το πρωτάθλημα με έχει -6 βαθμούς.

 

1η Αγωνιστική

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ            1-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΚΑΔΙΟΣ   2-9

ΝΙΚΗ – ΜIΔΑΣ            3-1

Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜIΔΑΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ                          1-8

ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ        0-7

ΝΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ      1-4

Ρεπό: ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017

 

3η Αγωνιστική

ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ                                  1-3

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ      5-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΜIΔΑΣ    Διακόπηκε

Ρεπό: ΝΙΚΗ

 

4η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ                                     3-1

ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ    0-5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΜIΔΑΣ     3-3

Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

 

5η Αγωνιστική

ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ                 1-2

ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 – ΝΙΚΗ                5-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ      3-5

Ρεπό: ΜIΔΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ       0-2

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ        6-2

ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΜIΔΑΣ                      1-1

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ   4-3

ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 – ΜIΔΑΣ                         5-1

ΝΙΚΗ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ                                    1-4

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

8η Αγωνιστική

ΜIΔΑΣ – ΝΙΚΗ              0-3 α.α.

ΑΡΚΑΔΙΟΣ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ            6-1

 

 

Λεπτά συμμετοχής

Δέκα ποδοσφαιριστές του 2ου ομίλου της β’ κατηγορίας Αργολίδας έχουν παίξει από 630’.

Αναλυτικά οι 20 πρώτοι:

1.ΔΡΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ        630′

2.ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ     630′

3.ΛΙΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ       630′

4.ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ        630′

5.ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΧΑΡ.-ΑΡΚΑΔΙΟΣ            630′

6.ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤ.-ΑΡΚΑΔΙΟΣ             630′

7.ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ Π.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α. 630′

8.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜ.- ΑΡΚΑΔΙΟΣ                630′

9.ΣΥΓΙΖΗΣ Γ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ.         630′

10.ΦΟΥΣΚΑΡΗΣ Γ.- ΑΡΚΑΔΙΟΣ                 630′

11.ΜΠΕΖΑΝΙ ΣΕΡΤΖΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.    604′

12.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.-ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ      578′

13.ΨΥΧΟΣ ΧΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ.        577′

14.ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΑΝΤ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.      554′

15.ΑΧΡΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΜIΔΑΣ               540′

16.ΓΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΝΙΚΗ            540′

17.ΔΗΜΑΣ ΔΗΜ.-ΕΡΑΣΙΝΟΣ                     540′

18.ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠ.-ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ        540′

19.ΚΙΤΟΣ Γ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ          540′

20.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.    540′

 

 

Κόκκινες κάρτες

1.Βασιλόπουλος Δημήτριος-  Ολυμπιακός Κουτσοποδιου      1

2.Γιαννόπουλος Ευαγγελος-   Παλαμήδης     1

3.Γκίκας Κυριάκος-Ερασίνος                        1

4.Στεφάνου Ιωαν.-Αρκάδιος                        1