ΕΠΣ Αργολίδας: Πλήρης αγωνιστική το Σαββατοκύριακο 7-8/3

0
279

 

Μετά την διακοπή μιας εβδομάδας λόγω της Αποκριάς, επιστροφή στην δράση για τα τοπικά πρωταθλήματα σε όλες τις κατηγορίας.

 

Φυσικά, η νέα εξέλιξη στην Α1, είναι η αποχώρηση του Πανναυπλιακού και άρα ο υποβιβασμός του στην Α2. Οπότε, δόθηκε το …φιλί της ζωής σε Σπέτσες και Αριστείωνα Λυγουριού, με στόσο να γλιτώσει ο ένας από τους δύο.

Να σημειωθεί πως από αυτό το Σαβ/κο οι αγώνες ξεκινούν στις 3.30μμ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Α1 Κατηγορία (21η αγωνιστική)

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30

ΠΟΡΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0-3 αα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ 3-0αα

Α2 Κατηγορία

1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΥΔΡΑ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 07/03/20 14:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 14:00

ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:30

2ος Όμιλος
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 08/03/20 11:30

ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 13:00

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30

3ος Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 17:00

ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 10:30

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΜIΔΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 12:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 12:00

3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 12:00

4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΓΥΜΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30

Α.Γ.Ο.Ν. – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 08/03/20 12:00