Μόνο 7 παιγνίδια γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο στην Αργολίδα, σε Α2 και Β’ κατηγορία. Εξολοκλήρου αναβολή αγώνων έχουμε στην Α1.

 

Για την Α2 Αργολίδας, θα γίνουν δύο αγώνες του 1ου ομίλου για την 15η αγωνιστική.

Πιο συγκεκριμένα:

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 11:30 Ζώης Μ., Μπατάκος Κ., Παρασκευόπουλος Γ.

 

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.

 

Βαθμολογία

  1. ΑΧΙΛ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ            36… 34-12

———————————————

2. ΥΔΡΑ                               33…53-22

3. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.                   28…26-16

4. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ             27…41-22

5. ΜΕΘΑΝΑ                         26…31-30

6. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛ.                 20…41-30

7. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ             14…13-30

8. ΠΡΟΙΤΟΣ                         9….15-33

9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ          9…14-43

———————————————

10. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                2…11-41

 

B’ KATΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΣΑΡΩΝΑΣ – ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 12:00 Ρούσσης Σ., Λαγουρός Π., Ορφανός

ΘΗΣΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ

Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 15:00 Ρούσσης Σ., Ορφανός Β., Λαγουρός

 

Βαθμολογία

  1. ΠΟΡΟΣ              12…19-7

2. ΘΗΣΕΑΣ              9…17-0

3. ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘ.  9…15-16

4. ΔΡΥΟΠΗ              6…12-13

5. ΣΑΡΩΝΑΣ            3…9-21

6. Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -6…0-15

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΜIΔΑΣ – ΝΙΚΗ

γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 16:00

ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 Τσατσούλη Β., Μακρής, Κουκουφιλίππου.

 

Βαθμολογία

  1. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ               15…26-9

2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ  12…26-4

3. ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017           12…24-16

4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ      7…17-26

5. ΝΙΚΗ                             6…9-17

6. ΜIΔΑΣ                          1…6-23

7. ΕΡΑΣΙΝΟΣ                     0…6-19

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ

γηπ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 12:00 Νώτης Χ., Βλάχος Α., Ραφαηλίδη Σ.

 

Βαθμολογία

  1. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ      18…19-6

2. ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ                 12…23-7

3. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ               9…9-5

4. ΑΠΟΛΛΩΝ                       6…11-5

5. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΡΓΟΥΣ  4…6-10

6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.          1…6-26

7. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ             0…0-15

 

 

- Advertisement -