Α2 Αργολίδας: Στη μονομαχία Πορτοχελιακού- Παμμιδεατικού περιορίζεται πλέον το ενδιαφέρον

0
202

 

Στον 3ο όμιλο δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμη η κατάσταση στην κορυφή, όπου Πορτοχελιακός και Παμμιδεατικός φαίνεται πως θα μονομαχήσουν ως το τέλος. Οπότε από δώ και πέρα, εκεί περιορίζεται το ενδιαφέρον.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

      1ος Όμιλος

(10η αγωνιστική)

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΘΑΝΑ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 12:30    Μανούχος Ε., Δαγρέ, Πρέσβελου

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 14:00 Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.

 

ΥΔΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

Γηπ.ΥΔΡΑΣ    Κυριακή          14:00   Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Βλάχος Α.

 

Βαθμολογία

1.ΑΧ. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ             33…33-12

———————-

2.ΥΔΡΑ                              30…51-22

3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.                  28…26-16

4.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ            27…41-22

5.ΜΕΘΑΝΑ                        23…30-30

6.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ             20…41-28

7.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ            14…13-30

8.ΠΡΟΙΤΟΣ                        9…15-32

  1. ΜΠΟΡΣΙΑ                      9…14-43

—————————-

10.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ               2…11-40

 

2ος Όμιλος

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝ.

γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 15:00         Νώτης Χ., Κουτσούκος Ι., Μακρής

 

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΡΓΕΑΣ

γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ           Κυρ. 10:30      Τσατσούλη Β., Ορφανός, Λαγουρός

 

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ      Κυριακή 12:00 Μπατάκος Κ., Μακρής, Χατζόπουλος

 

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ       Κυρ.15:00 Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ        Κυρ. 16:30      Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπατάκος Κ.

 

Βαθμολογία

1.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ         40…48-10

—————————————–

2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ           31…36-14

3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ            29…30-18

4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝ         28…32-10

5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                   22…36-12

6.ΠΡΩΤΕΑΣ                       19…37-25

7.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                  17…20-39

8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ             7…15-34

9.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                3…13-53

——————————————

10.ΑΡΓΕΑΣ               0…11-63

* Ο ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ξείνησε με -6 βαθμούς.

 

   3ος Όμιλος

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ         Σάββατο         22/02/20          15:00   Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Λαγουρός Π.

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ         Κυριακή          23/02/20          15:00   Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.

 

ΑΡΙΣΤΕΑΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ     Κυριακή          23/02/20          15:30   Μανούχος Ε., Πρέσβελου Γ., Δαγρέ Μ.

 

Βαθμολογία

1.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ           31…34-14

—————————-

2.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ          31…30-12

3.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       27…36-17

4.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.        26…32-19

5.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ            24…28-24

6.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                   21…29-22

7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ           20…22-19

8.ΑΡΙΣΤΕΑΣ                     19…31-34

———————————

9.ΔΑΝΑΟΙ                         0…0-39

10.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ       0…0-42