Εκτός έδρας αγωνίζονται και οι τρείς πρωτοπόροι των ομίλων της Α2, αλλά με υποδεέστερους αντιπάλους και λογικά είναι τα φαβορί να συνεχίσουν την πορεία τους.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 26/01, 11:00 Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 26/01, 12:00 Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Βλάχος Α.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΥΔΡΑ
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 26/01, 15:00 Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 26/01, 15:00 Κόλλιας Δ., Κορολής Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.

ΜΕΘΑΝΑ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 26/01, 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Κυριακίδης Χ., Ορφανός Β.

Βαθμολογία
1.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ  24…25-7
———————————
2.ΥΔΡΑ                              21…35-18
3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.                  20…21-13
4.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ            19…27-19
5.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ 16…34-21
6.ΜΕΘΑΝΑ                        14…22-25
7.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ             11…10-20
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ           6…11-32
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                         5…13-29
—————————-
10.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                 2…9-23

2ος Όμιλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
γηπ.ΕΡΜΙΟΝΗΣ Σάββατο 25/01, 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.

ΑΡΓΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 25/01, 15:00 Νώτης Χ., Κουτσούκος Ι., Δημητρόπουλος Π.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 26/01, 11:00 Παρασκευόπουλος Γ., Μπέγκος Α., Πρέσβελου Γ.

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 26/01, 15:00 Ρούσσης Σ., Μακρής Ν., Κουκουφιλίππου Ι.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 26/01, 15:00 Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.

Βαθμολογία

1.ΛΥΓΚΕΥΣ                            28…35-10
——————————-
2.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ                 22…25-12
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ                22…25-11
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ     18…21-8
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                       16…27-10
6.ΠΡΩΤΕΑΣ                           15…32-18
7.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                      10…14-32
8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 6….10-23
9.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                    3….9-40
———————————
10.ΑΡΓΕΑΣ                            0….9-43

 

3ος Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 25/01, 18:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Δαγρέ Μ.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 26/01, 15:00 Κόλλιας Γ., Μπέγκος Α., Πρέσβελου Γ.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 26/01, 15:00 Δρούζας Χ., Γεώργας Κ., Ελεφάντης Χ.

Βαθμολογία
1.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ     26…25-7
2.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ    22…23-9
3.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.  20…22-11
4.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 20…28-13
5.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ      14…16-19
6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ     14…18-16
7.ΑΡΙΣΤΕΑΣ               13…22-25
8.ΠΡΟΣΥΜΝΗ             12…17-14
————————————————————
9.ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ         –
10.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ    –

 

- Advertisement -