Α2 Αργολίδας: Ύδρα και Αχιλλέας Φιχτίου το ντέρμπι της αγωνιστικής

0
347

Το Ύδρα-Αχιλλέας Φιχτίου ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της Α2 Αργολίδας αυτό το Σαββατοκύριακο, καθώς είναι οι δύο ομάδες πίσω από τον Αχιλλέα Πουλακίδας.

 

Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:

 

1ος Όμιλος

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 19/01/20, 11:30 Τσιτουρίδης Π., Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α.

ΥΔΡΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
ΥΔΡΑΣ Κυριακή 19/01/20, 14:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Γεώργας Κ., Κυριακίδης Χ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 19/01/20, 15:00 Κουτσούκος Γ., Μπέγκος Α., Κουτσούκος Ι.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 19/01/20, 15:00 Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΘΑΝΑ αναβλήθηκε

 

2ος Όμιλος
ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 18/01/20, 15:00 Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π., Κουκουφιλίππου Ι.

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 19/01/20, 11:30 Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 19/01/20, 15:00 Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.

ΑΡΓΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 19/01/20, 15:00 Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 19/01/20, 17:00 Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Ραφαηλίδη Σ.

 

3ος Όμιλος
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20, 15:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Λέκκας Χ., Δαγρέ Μ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 19/01/20, 10:00 Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Λαγουρός Π.

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 19/01/20, 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Λαγουρός Π.

 

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Για το πρωτάθλημα της β’ κατηγορίας έχουμε τα εξής παιγνίδια:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)

ΣΑΡΩΝΑΣ – ΔΡΥΟΠΗ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:30 Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., ΜΑΚΡΗΣ
Ν.

ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ – ΠΟΡΟΣ
ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Μακρής Ν.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:30 Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Ορφανός Β.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:30 Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Ορφανός Β.

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:30 Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.