Α2 Αργολίδας: Δεσπόζει το ντέρμπι κορυφής Αχιλλέας Φιχτίου – Αχιλλέας Πουλακίδας

0
285

Το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε Αχιλλέα Φιχτίου και Αχιλλέα Πουλακίδας, για τον 1ο όμιλο, δεσπόζει του προγράμματος της 9ης αγωνιστικής της Α2 Αργολίδας.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 11:30 Κόλλιας Γ., Πρέσβελου Γ., Δημητρόπουλος Π.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΜΕΘΑΝΑ
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Ψυχογιός Π., Ντέμσιας Σ., Οικονόμου Ά.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Κόλλιας Γ., Πρέσβελου Γ., Δημητρόπουλος Π.

ΥΔΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ., Φιλιππόπουλος Κ.

 

2ος Όμιλος

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Ζώης Μ., Κόλλιας Δ.

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΓΕΑΣ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:30 Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Ορφανός Β.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 12/01/20 12:00 Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Μελέτης Α.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 12/01/20 12:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Χονδρόπουλος Π., Βλαχόπουλος Χ., Βρεττός Δ.

 

3ος Όμιλος

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α., Κουτσούκος Ι.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Μελέτης Α.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.

Β Κατηγορία

2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ- ΕΡΑΣΙΝΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 Κατσώνας Χ., Αργυρόπουλος Α., ΜΑΚΡΗΣ Ν.

ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Μπέγκος Α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΜIΔΑΣ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 09:15 Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.

4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 – Α.Γ.Ο.Ν.
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.

ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΡΑΧΝΑΙΟ 3-0 α.α.