Με αναμετρήσεις για την 7η αγωνιστική, συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Α2 Αργολίδας.

 

Στον 1ο όμιλο ξεχωρίζει το Θύελλα Λιμνών-Μέθανα, στον 2ο το Πανανυφιακός-Λυγκεύς Λυρκείας και στον 3ο το Αναγέννηση Αγίου Αδριανού- ΟΦ Ηλιοκάστρου.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΜΕΘΑΝΑ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ.,
Γεώργας Κ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος
Π., Καπετάνιος Αθ. Π.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 Τσατσούλη Β., Λυκομήτρος Ε.,
Θεοδώρου Α.

ΥΔΡΑ – ΠΡΟΙΤΟΣ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Κυριακή 08/12/19 14:00 Κόλλιας Δ., Μπέγκος Α.,
Ελεφάντης Χ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 Τσιτουρίδης Π.,
Μπατάκος Κ., Κορολής Β.

Βαθμολογία
1.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ   15…12-4
————————————————-
2.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ            14…17-6
3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ         14…15-7
4.ΜΕΘΑΝΑ                        12…15-14
5.ΥΔΡΑ                               9…15-17
6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ              9…6-11
7.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ  6…16-13
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ          5…6-14
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                        1…8-16
10.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                1…6-14

2ος Όμιλος
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ- Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας
Π., Μελέτης Α.

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 Καλαρας Ε., Τσέλας Σ.,
Γερανάκης Π.

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ.,
Μαντάς Ι.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΑΡΓΕΑΣ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:15 Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας
Π., Μελέτης Α.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:30 Νώτης Χ., Γεώργας Κ., Σκιαδάς
Δ.

Βαθμολογία
1.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ         16…22-9
2.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ             13…15-6
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ            12…18-8
4.ΠΡΩΤΕΑΣ                       12…25-11
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ  11…14-6
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                    6…13-6
7.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                   6…7-19
8.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                0…7-19
9.ΑΡΓΕΑΣ                          0…5-31
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜ.      0…4-15

* Ο ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ’ έχει -6 βαθμούς από την τρέχουσα ποδοσφαιρική περίοδο

3ος Όμιλος
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος
Δ., Στατεράς Π.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 Σιαχάμη Α., Μαντάς Ι.,
Κουτσούκος Γ.

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 Κατσώνας Χ.,
Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 Καπετάνιος Αθ. Π.,
Δημητρόπουλος Π., Κουτσούκος Γ.

Βαθμολογία
1.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ        16….14-3
————————————
2.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    14…20-5
3.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ         11…12-8
4.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ      10…9-4
5.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.    10…12-8
6.ΑΡΙΣΤΕΑΣ                  10…16-15
7.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                 9…11-5
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ         5…5-12
9.ΔΑΝΑΟΙ                      0…0-18
10.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ     –

 

- Advertisement -