Η 4η αγωνιστική γίνεται αυτό το Σαββατοκύριακο, στην Α2 Αργολίδας και στους τρείς ομίλους.

Το ενδιαφέρον εστιάζεται, όπως είναι λογικό, στις ομάδες που διεκδικούν την πρώτη θέση σε κάθε όμιλο. Στο πλαίσιο αυτο:

Στον 1ο όμιλο ο Αχιλλέας Πουλακίδας δοκιμάζεται στην Ύδρα, ενω η Θυελλα Λιμνών υποδέχεται τον αδύναμο Μυκηναϊκό. Επίσης ο Αχιλλέας Φιχτίου παίζει με τα γειτονικά Μπόρσα.

Για τον 2ο όμιλο στο ντέρμπι κορυφής ο Πρωτέας Άργους υποδέχεται την Λυρκεία.

Στον 3ο όμιλο ο Πορτοχελιακός υποδέχεται τον Διοβουνιώτη, ενω ο Αριστέας Άργους πάει στην Προσύμνη.

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος
ΥΔΡΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Σάββατο 09/11/19 14:00 Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ.

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Μαρινόπουλος Π., Γκουριώτης Κ., Λέκκας Χ.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α., Πρέσβελου Γ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.

Βαθμολογία
1.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ                9  / 3-0-0 / 10-3
2.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ             9  / 3-0-0 /  9-3
3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ      6  / 2-0-1 /   5-2
4.ΜΕΘΑΝΑ                            6  / 2-0-1 /   7-6
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ             4  / 1-1-1 /   5-9
6.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ     3  / 1-0-2 /   6-5
7.ΥΔΡΑ                                 3  / 1-0-2 /   6-9
8.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ                 3  / 1-0-2 /   3-7
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                            1  / 0-1-2 / 6-10
10.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                    0  / 0-0-3 /  3-6

 

2ος Όμιλος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
γηπ.Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Ι.

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 Τσιτουρίδης Π., Κυριακίδης Χ., Μελέτης Α.

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 Νώτης Χ., Μαρινόπουλος Π., Μπατάκος Κ.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:00 Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΡΓΕΑΣ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 10/11/19 16:30 Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Κουκουφιλίππου Ι

Βαθμολογία
1.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑ                 9 /  3-0-0 /  12-5
2.ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ                 9 /  3-0-0 /  11-2
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ                   7 /  2-1-0 /    7-2
4.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                         6 /  2-0-1 /    7-5
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ       4 /  1-1-1 /    7-3
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ                 3 /  1-0-1 /    3-3
7.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                       3 /  1-0-2 /     3-7
8.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                     0 /  0-0-2 /    4-9
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ  0 /  0-0-3 /    2-8
10.ΑΡΓΕΑΣ                             0 /  0-0-3 /   1-13

 

3ος Όμιλος
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ

ΔΑΝΑΟΙ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                0-3αα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ 3-0 αα

 

Bαθμολογία
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ                  7 /   2-1-0 /  14-7
2.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ       7 /   2-1-0 /    5-3
3.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ         5 /   1-2-0 /    7-4
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ        5 /   1-2-0 /    4-3
5.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    5 /  1-2-0 /     8-5
6.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.     4 /  1-1-1 /     7-5
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ       4 /  1-1-1 /     4-2
8.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                3 /  1-0-2 /     4-3
9.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ –
10.ΔΑΝΑΟΙ –

 

- Advertisement -