Η Θύελλα Λιμνών, ο Αχιλλέας Φιχτίου και ο Αχιλλέας Πουλακίδας στον 1ο όμιλο, ο Λυγκεύς Λυρκείας και ο Πρωτέας Άργους στον 2ο σημείωσαν σημαντικές νίκες, ενω ισόπαλο έληξε το ντέρμπι στον 3ο όμιλο ανάμεσα σε ΟΦ Ηλιοκάστρου-Πορτοχελιακό.

 

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:

                                 1ος Όμιλος
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦIXTIOY                    1-4
Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Δαγρέ Μ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ         0-5
Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Εμ. Π., Μπέγκος Α.

ΜΕΘΑΝΑ – ΥΔΡΑ                                          5-2
Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ  1-4
Νώτης Χ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ   1-2
Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.

Βαθμολογία
1.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ                9 /  3-0-0 /  10-3
2.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ             9 /  3-0-0 /    9-3
3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ      6 /  2-0-1 /    5-2
4.ΜΕΘΑΝΑ                            6 /  2-0-1 /    7-6
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ             4 /  1-1-1 /    5-9
6.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ     3 /  1-0-2 /    6-5
7.ΥΔΡΑ                                 3 /  1-0-2 /    6-9
8.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ                3 /  1-0-2 /    3-7
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                          1 /   0-1-2 /   6-10
10.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                  0 /  0-0-3 /     3-6

 

2ος Όμιλος
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ                      3-1
Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ        1-2
Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ., Δημούλης Θ.

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ                          0-4
Ρούσσης Σ., Γκουριώτης Κ., Σκιαδάς Δ.

ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ                           1-4
Καπετάνιος Αθ. Π., Μαντάς Ι., Κουτσούκος Ι.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ   2-1
Αντωνόπουλος Σ., Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π.

Βαθμολογία
1.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑ                9 /  3-0-0 /   12-5
2.ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ                9 /  3-0-0 /   11-2
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ                  7 /  2-1-0 /     7-2
4.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                        6 /  2-0-1 /     7-5
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ      4 /  1-1-1 /     7-3
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ                3 /  1-0-1 /     3-3
7.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                      3 /  1-0-2 /     3-7
8.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                    0 /  0-0-2 /     4-9
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 0 /  0-0-3 /     2-8
10.ΑΡΓΕΑΣ                            0 /  0-0-3 /   1-13

 

3ος Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ                 1-0
Ζώης Μ., Κυριακίδης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.

ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.                5-4
Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ    1-1
Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κυριακίδης Χ.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ              3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ 0-3 α.α.

Bαθμολογία
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ                   7 /  2-1-0 /  14-7
2.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ        7 /  2-1-0 /    5-3
3.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ         5 /  1-2-0 /    7-4
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ        5 /  1-2-0 /    4-3
5.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    5 /  1-2-0 /    8-5
6.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.     4 /  1-1-1 /    7-5
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ       4 /  1-1-1 /    4-2
8.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                3 /  1-0-2 /    4-3
9.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ –
10.ΔΑΝΑΟΙ –

 

- Advertisement -