Η 3η αγωνιστικής της Α2 Κατηγορίας γίνεται αυτό το Σαββατοκύριακο και στους 3 ομίλους.

 

Στον 1ο ξεχωρίζει το Αστέρας Μπόρσα-Θύελλα Λιμνών, στον 2ο το Λυγκεύς Λυρκείας- Κεραυνός Ιρίων, στον 3ο το ΟΦ Ηλιοκάστρου-Πορτοχελιακός

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

ΠΡΟΙΤΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 02/11/19, 15:00            Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Δαγρέ Μ.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ  Κυριακή  03/11, 11:00 Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Π., Μπέγκος Α.

 

ΜΕΘΑΝΑ – ΥΔΡΑ

Γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ  Κυριακή  03/11, 14:00  Μαρινόπουλος Π.,Λέκκας Χ.,Αποστολόπουλος Δ.

 

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

Γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 03/11, 15:00  Νώτης Χ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.

 

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

Γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή  03/11, 15:00   Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.

 

Βαθμολογία

1.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ                     6  / 2-0-0/  5-2

2.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ                        6  / 2-0-0/  5-3

3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ                     4  / 1-1-0/  5-4

4.ΥΔΡΑ                                         3  / 1-0-1/  4-4

5.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ              3  / 1-0-1/  3-1

6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ                        3  / 1-0-1/  2-3

7.ΜΕΘΑΝΑ                                    3  / 1-0-1/  2-4

8.ΠΡΟΙΤΟΣ                                   1  / 0-1-1/  5-6

9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                            0  / 0-0-2/   2-4

10.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡ                   0  / 0-0-2/   2-2

 

2ος Όμιλος

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

Γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ  Σάββατο 02/11, 15:00   Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

Γηπ.ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 03/11, 15:00    Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ., Δημούλης Θ.

 

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

Γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ  Κυριακή 03/11, 15:00     Ρούσσης Σ., Γκουριώτης Κ., Σκιαδάς Δ.

 

ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

Γηπ.Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 03/11, 15:00   Καπετάνιος Αθ. Π., Μαντάς Ι., Κουτσούκος Ι.

 

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

Γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 03/11, 18:00 Αντωνόπουλος Σ., Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π.

 

Βαθμολογία

1.ΛΥΓΚΕΥΣ                                    6  / 2-0-0/  9-4

2.ΠΡΩΤΕΑΣ                                   6  / 2-0-0/  7-2

3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ                         4  / 1-1-0/  3-1

4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ             4  / 1-1-0/  6-1

5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                               3  / 1-0-1/  5-4

6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ                       3  / 1-0-0/  2-0

7.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                           0  / 0-0-1/  4-5

8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ.                       0  / 0-0-2/  1-6

9.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                              0  / 0-0-2/  1-6

10.ΑΡΓΕΑΣ                                    0  / 0-0-2/  0-9

 

3ος Όμιλος

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ

Γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάβ 02/11, 18:00 Ζώης Μ., Κυριακίδης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.

 

ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

Γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 03/11, 11:00            Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.

 

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 03/11, 15:00     Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κυριακίδης Χ.

 

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ                        3-0αα

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ           0-3αα

 

Βαθμολογία

1.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ                         6 / 2-0-0 / 4-2

2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ                                    4 / 1-1-0/  9-3

3.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.                      4 / 1-1-0/  3-0

4.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                                 3 / 1-0-1/   4-2

5.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ                          2 / 0-2-0/   4-4

6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ                         2 / 0-2-0/   3-3

7.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                     1 / 0-1-0/   4-4

8.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ                       1 / 0-1-1/   1-2

9.ΔΑΝΑΟΙ                                     0 / 0-0-2/    0-6

10.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ                    0 / 0-0-1/    0-6

 

- Advertisement -