Η 2η αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Α2 Αργολίδας γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο, με αρκετά ενδιαφέροντα παιγνίδια και στους τρείς ομίλους.

 

Στον 1ο όμιλο ξεχωρίζουν τα Αχιλλέας Πουλακίδας-Μέθανα, Ύδρα Παμμετοχικός. Στον 2ο όμιλο το Πανανυφιακός-Ατρόμητος Παναριτίου.Και στον 3ο όμιλο το Πορτοχελιακός-Παμμηδεατικός.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

 

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΜΕΘΑΝΑ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Κυριακίδης Χ., Δαγρέ Μ.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 27/10/19 10:30 Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Σιαχάμη Α.

 

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΡΟΙΤΟΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 27/10/19 13:00 Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α.

 

ΥΔΡΑ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

γηπ. ΥΔΡΑΣ Κυριακή 27/10/19 14:00 Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

γηπ.ΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.

 

Βαθμολογία

1.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ          3…3-1 / 1-0-0

2.ΜΕΘΑΝΑ                              3…2-1 / 1-0-0

3.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ                  3…2-1 / 1-0-0

4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ                  3…1-0 / 1-0-0

5.ΠΡΟΙΤΟΣ                             1…3-3 / 0-1-0

6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ              1…3-3 / 0-1-0

7.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                      0…1-2 / 0-0-1

8.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ      0…1-2 / 0-0-1

9.ΥΔΡΑ                                  0…1-3 / 0-0-1

10.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ     0…0-1 / 0-0-1

 

2ος Όμιλος

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Μελέτης Α.

 

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΡΓΕΑΣ

γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 Κουτσούκος Γ., Βαρελά Β., Κουτσούκος Ι.

 

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.

 

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:15 Κατσώνας Χ., Κάτσουδας Π., Αντωνόπουλος Σ.

 

Βαθμολογία

1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ    3…5-4 / 1-0-0

2.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ           3…5-4 / 1-0-0

3.ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΡΓΟΥΣ            3…3-1 / 1-0-0

4.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ               3…2-0 / 1-0-0

5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ              3…2-0 / 1-0-0

6.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                  0…4-5 / 0-0-1

7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                     0…1-3 / 0-0-1

8.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                    0…0-2 / 0-0-1

9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜ.         0…0-2 / 0-0-1

10.ΑΡΓΕΑΣ                         0…0-5 / 0-0-1

 

3ος Όμιλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 Νώτης Χ., Δημητρόπουλος Π., Κόλλιας Δ.

 

ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

γηπ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 12:30 Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.

 

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Πρέσβελου Γ.

 

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.

 

Βαθμολογία

1.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.       3…3-0 / 1-0-0

2.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ          3…2-1 / 1-0-0

3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ           1…3-3 / 0-1-0

4.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ         1…0-0 / 0-1-0

5.ΑΡΙΣΤΕΑΣ                     1…3-3 / 0-1-0

6.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ           1…0-0 / 0-1-0

7.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                  0…1-2 / 0-0-1

8.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      0…0-0 / 0-0-0

9.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ       0…0-0 / 0-0-0

10.ΔΑΝΑΟΙ                    0…0-3 / 0-0-1