Εξαιρετική παρουσία είχε η ομάδα του ΣΔΥ Αργολίδας στους Πανελλήνιους Αγώνες Στίβου της Πάτρας, όπου τελείωσε την δεύτερη ημέρα με μια πρώτη θέση στη σκυταλοδρομία γυναικών 4 χ 400μ.

 

Συμμετείχαν οι : Δαλάκα- Γεωργαλά-Τόκα-Καρκαλάτου

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 4 X 400Μ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΊΑ (Γ) ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – 3:42.06

ΔΑΛΑΚΑ-ΓΕΩΡΓΑΛΑ-ΤΟΚΑ-ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ

 

2.ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:49.22

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ -ΖΥΓΟΡΗ -ΑΡΣΕΝΟΥ- ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ

 

3.ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3:49.40

ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ -ΑΡΓΥΡΟΥ -ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ- ΤΖΟΝΣΟΝ

 

4.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΡΑΠET 3:49.95

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ -ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ- ΤΣΙΩΠΟΥ- ΓΡΙΛΛΟΥ

 

5.ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ – ΙΙ25                  A                  3:56.53

ΓΙΑΤΡΟΥ -ΓΝΑΦΑΚΗ- ΔΟΒΡΟΥ -ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

 

6.ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:58.53

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ- ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ- ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ- ΚΙΑΦΑ

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 400 ΜΈΤΡΑ (Γ) ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΜΟΥΡΤΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ -23-ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.51

2.ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-25-   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 53.77

3.ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ-24 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ -53.78

4.ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-20-ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.04

5.ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-27-ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54.23

6.ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ-25-Ο.Φ.Η. 54.68

7.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-22-ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 55.29

-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-29-ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ             DNS

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΌΣ

1.ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54.41Q

2.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 54.49

3.ΜΟΥΡΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54.60

10.ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-30-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 56.89

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 200 ΜΈΤΡΑ (Γ) ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡ.-29-ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.79

2.ΠΟΛΙΤΗ -24-ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.17

3.ΚΕΡΑΜΙΔΑ-29-ΑΛΕΞ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.22

4.ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-25- ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ    24.39

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΌΣ

1.ΠΟΛΙΤΗ -ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.27

2.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 24.54

3.ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 24.72

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΌΣ ΣΕΙΡΆ: 1

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ             24.54

2.ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ -30-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 25.10

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 100 ΜΈΤΡΑ ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ- 25- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.47

2.ΒΕΝΙΕΡΗ -24- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.86

3.ΜΠΕΡΝ -25- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.94

4.ΓΑΤΟΥ -30- ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.94            –

5.ΚΙΑΦΑ – 21- ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.06

6.ΚΑΡΥΑΜΠΑ-19 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.15

7.ΚΕΡΑΜΙΔΑ-29-ΑΛΕΞ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.15

8.ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚ.-27-  ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12.17

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΌΣ (Γ) ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ -34-ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            55.44m

2.ΓΚΕΛΗ -21-ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ            52.08m

3.ΜΑΝΙΟΥ -21-Ο.Φ.Η.             51.87m

——————————————–

12.ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-25-ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ  42.49m (36.44, 42.49, 39.29)    

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 1500 ΜΈΤΡΑ ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-25-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:15.03

2.ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ-23-            ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -4:17.84

3.ΤΣΟΛΗ-26-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -4:22.64

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 800 ΜΈΤΡΑ (Γ) ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-25-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ             2:08.31

2.ΤΣΟΛΗ-26-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:10.11

3.ΚΟΥΤΛΗ -22- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:11.39

 

ΓΥΝΑΙΚΏΝ 400Μ ΕΜΠΌΔΙΑ ΤΕΛΙΚΌΣ

1.ΚΙΑΦΑ -21- ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.38

2.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ -21- ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 58.89

3.ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ -26- ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 59.01

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΌΣ

1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-21-   ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ             1:00.47

2.ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ-26-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ -1:01.41

3.ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ -21- ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:01.64

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΌΣ 400μ. ανδρών

23.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ.-18-   ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ    51.29

 

- Advertisement -