Στίβος: Με 7 συμμετοχές η Αργολίδα στους Πανελληνίους στην Πάτρα

0
181

 

Για τέταρτη διαδοχική η Πάτρα θα φιλοξενήσει το κορυφαίο εγχώριο γεγονός, το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών- Γυναικών, το προσεχές Σαββατοκύριακο.

 

Η Αργολίδα συμμετέχει με 7 αθλητές/τριες. Συγκεκριμένα, με τις Καρκαλάτου, Τόκα, Γεωργαλά, Ντόκου, Δαλάκα ο ΣΔΥ Αργολίδας, με τον Αργυρόπουλο και την Κοτσοβού ο Αριστέας Άργους.

Το πρόγραμμα των αγώνων

ΣΑΒΒΑΤΟ, 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

9:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Προκριματικός

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Γ Προκριματικός

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α Προκριματικός 2 group

9:15 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α Προκριματικός 2 group

100μ. με Εμπόδια Γ Προκριματικές Σειρές

9:35 110μ. με Εμπόδια Α Προκριματικές Σειρές

10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Γ Προκριματικός 2 group

10:00, 400μ. Γ Προκριματικές Σειρές

10:25, 400μ. Α, Προκριματικές Σειρές

10:45, ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ Προκριματικός 2 group

11:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γ, Προκριματικός

11:10, 100μ. Γ Προκριματικές Σειρές

11:35, 100μ. Α Προκριματικές Σειρές

 

16:45 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:05 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:10 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Γ, ΤΕΛΙΚΟΣ

18:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:40 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:45, 100μ. με Εμπόδια Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:55 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Γ, ΤΕΛΙΚΟΣ

19:00, 110μ. με Εμπόδια Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:15, 100μ. Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

19:21, 100μ. Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

19:30, 100μ., Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

19:36, 100μ. Α,ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

19:40, ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19:50, 400μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19:55 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γ, ΤΕΛΙΚΟΣ

20:00, 400μ. Α., ΤΕΛΙΚΟΣ

20:10, 1500μ., Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

20:20, 1500μ. Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

20:30, 1500μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

20:40, 1500μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

20:50 3.000μ. με Φ.Ε., Γ, ΤΕΛΙΚΟΣ

21:10 3.000μ. με Φ.Ε, Α, ΤΕΛΙΚΟΣ

21:35 4 X 100μ. Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

21:44 4 X 100μ. Γ,ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

21:50 4 X 100μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

21:59 4 X 100μ. Α,ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

22:08 4 X 100μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 3

 

KΥΡΙΑΚΗ, 28 ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

9:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Γ, προκριματικός

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός Α’

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ Προκριματικός

9:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Γ Προκριματικός 2 group

9:30 400μ. με Εμπόδια Γ Προκριματικές Σειρές

9:55 400μ. με Εμπόδια Α Προκριματικές Σειρές

10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Α Προκριματικός 2 group

10:15 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός Β΄group

10:20 800μ. Γ Προκριματικές Σειρές

10:40 800μ. Α Προκριματικές Σειρές

10:45 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Α Προκριματικός 2 group

11:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Γ Προκριματικός

11:05 200μ. Γ Προκριματικές Σειρές

11:15 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α Προκριματικός

11:30 200μ. Α Προκριματικές Σειρές

 

16:45 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:05 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:10 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α, ΤΕΛΙΚΟΣ

18:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:40 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Γ, ΤΕΛΙΚΟΣ

18:55 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Α, ΤΕΛΙΚΟΣ

19:05 400μ. με εμπόδια Γ,ΤΕΛΙΚΟΣ

19:15 400μ. με Εμπόδια Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:25 200μ. Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

19:31 200μ. Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

19:40 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:45 200μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

19:51 200μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

19:55 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α, ΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 800μ. Γ, ΤΕΛΙΚΟΣ

20:10 800μ. Α, ΤΕΛΙΚΟΣ

20:20 5.000μ. Γ , ΤΕΛΙΚΟΣ

20:50 5.000μ. Α, ΤΕΛΙΚΟΣ

21:15 4X400μ., Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

21:24 4 X400μ.Γ, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

21:35 4 X400μ. Α,ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

21:44 4 X400μ. Α, ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

                  Συμμετοχές

100Μ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, με επίδοση 11.27

…..

ΔΑΛΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11.52

 

200Μ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ με 23.82

ΚΕΡΑΜΙΔΑ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ.

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ-ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΠΟΛΙΤΗ-ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ με 24.42

ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ     με 25.28

 

800Μ

1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            2:03.91

2.ΤΣΟΛΗ ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΕΛΙΖΑΜ  –    ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            2:07.97

3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ- ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π            2:09.36

4.ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                  2:07.18

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.            58.77

ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            58.81

ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ      58.88

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΣΚΑΡΒΕΛΗ-ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                               17.23

ΣΟΦΑΝΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                           16.94

ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ    11.55

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ-ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ.           59.23

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ-ΣΕΡΡΕΣ 93               55.47

ΤΣΟΥΚΑΛΑ -ΑΠΟΛΛΩΝ Π.             52.03

ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ            48.25

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ

Παίρνει μέρος ο ΣΔΥ Αργολίδας με τις:

ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ , ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ, ΝΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

400μ ανδρών

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ            51.22