Άρχισε xθες Τρίτη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μινι και Παμπαίδων Β, Cherry Cup στην Έδεσσα.

 

Η ομάδα των Μινι του Διομήδη μετέχει στον Β Όμιλο μαζί με τις ομάδες του Φέρωνα Βέροιας, Φιλίας 2 και Δούκα.
Στον πρώτο τους αγώνα,για την Α φάση, που ολοκληρώθηκε πριν λίγο νίκησαν με 34-10 την ομάδα της Φιλίας 2.
Σήμερα το πρόγραμμα περιλαμβάνει δύο αγώνες.Στις 14.00 με την ομάδα του Δούκα 1 και στις 21.00 με το Φέρωνα Βέροιας. Κάθε επιτυχία στον Αντώνη Δάσκαλο και τα Λυκάκια του!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΜΙΝΙ –ΜΙΚΡΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΑΡΙΩΝ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ

ΑΕΡΩΠΟΣ 3 – ΔΡΑΜΑ 1986

ΒΟΡΕΑΣ – ΑΕΡΩΠΟΣ 2

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 – ΑΕΡΩΠΟΣ 1

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00            1η ΦΑΣΗ            Γ           ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 – ΑΡΙΩΝ

10.00            1η ΦΑΣΗ            Δ           Ν.ΙΩΝΙΑ – ΑΕΡΩΠΟΣ 3

11.00            1η ΦΑΣΗ            Ε           ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΒΟΡΕΑΣ

12.00            1η ΦΑΣΗ            Ζ           ΧΑΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2

13.00-15.30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΝΟ

16.00            1η ΦΑΣΗ            Γ           ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ

17.00            1η ΦΑΣΗ            Δ           Ν.ΙΩΝΙΑ – ΔΡΑΜΑ 1986

18.00            1η ΦΑΣΗ            Ε           ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΡΩΠΟΣ 2

19.00            1η ΦΑΣΗ            Ζ           ΑΕΡΩΠΟΣ 1 – ΧΑΝΙΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ –

09.00            2η ΦΑΣΗ            Λ (17-20)

3ος Γ – 3ος Δ

10.00            2η ΦΑΣΗ            Λ (17-20)

3ος Ε – 3ος Ζ

11.00            2η ΦΑΣΗ            Κ (9-16)

2ος Γ – 2ος Δ

12.00            2η ΦΑΣΗ            Κ (9-16)

2ος Ε – 2ος Ζ

13.00            2η ΦΑΣΗ            Θ (1-8)

1ος Γ – 1ος Δ

14.00            2η ΦΑΣΗ            Θ (1-8)

1ος Ε – 1ος Ζ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00            2η ΦΑΣΗ            Λ (17-20)

3ος Γ – 3ος Ε

10.00            2η ΦΑΣΗ            Λ (17-20)

3ος Δ – 3ος Ζ

11.00            2η ΦΑΣΗ            Κ (9-16)

2ος Γ – 2ος Ε

12.00            2η ΦΑΣΗ            Κ (9-16)

2ος Δ – 2ος Ζ

13.00            2η ΦΑΣΗ            Θ (1-8)

1ος Γ – 1ος Ε

14.00            2η ΦΑΣΗ            Θ (1-8)

1ος Δ – 1ος Ζ

15.00            2η ΦΑΣΗ            Λ (17-20)

3ος Γ – 3ος Ζ

16.00            2η ΦΑΣΗ            Λ (17-20)

3ος Δ – 3ος Ε

17.00            2η ΦΑΣΗ            Κ (9-16)

2ος Γ – 2ος Ζ

18.0 2η ΦΑΣΗ            Κ (9-16)

2ος Δ – 2ος Ε

19.00 2η ΦΑΣΗ            Θ (1-8)

1ος Γ – 1ος Ζ

20.00            2η ΦΑΣΗ            Θ (1-8)

1ος Δ – 1ος Ε

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΝΙ – Δ.Α.Κ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ

1η ΦΑΣΗ            Α           ΚΟΡΩΠΙ – ΔΟΥΚΑΣ 2

1η ΦΑΣΗ            Α ΦΙΛΙΑ 1 – ΠΑΟΚ

17.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΦΕΡΩΝΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ 1

17.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΦΙΛΙΑ 2 – ΑΡΓΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ

13.00            1η ΦΑΣΗ            Α           ΚΟΡΩΠΙ – ΦΙΛΙΑ 1

13.00            1η ΦΑΣΗ            Α           ΔΟΥΚΑΣ 2 – ΠΑΟΚ

14.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΦΕΡΩΝΑΣ – ΦΙΛΙΑ 2

14.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΔΟΥΚΑΣ 1 – ΑΡΓΟΣ

20.00            1η ΦΑΣΗ            Α           ΚΟΡΩΠΙ – ΠΑΟΚ

20.00            1η ΦΑΣΗ            Α           ΔΟΥΚΑΣ 2 – ΦΙΛΙΑ 1

21.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΦΕΡΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΣ

21.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΔΟΥΚΑΣ 1 – ΦΙΛΙΑ 2

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ

10.00            2η ΦΑΣΗ            Ι (9-16)

3ος Α – 3ος Β

10.00            2η ΦΑΣΗ            Ι (9-16)

4ος Α – 4ος Β

11.00            2η ΦΑΣΗ            Η (1-8)

1ος Α – 1ος Β

11.00            2η ΦΑΣΗ            Η (1-8)

2ος Α – 2ος Β

20.00            2η ΦΑΣΗ            Ι (9-16)

3ος Α – 4ος Β

20.00            2η ΦΑΣΗ            Ι (9-16)

3ος Β – 4ος Α

21.00            2η ΦΑΣΗ            Η (1-8)

1ος Α – 2ος Β

21.00            2η ΦΑΣΗ            Η (1-8)

2ος Α – 1ος Β

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ

16.00 ΤΕΛΙΚΗ            19-20            3ος Λ – 4ος Λ

16.00            ΤΕΛΙΚΗ            17-18            1ος Λ – 2ος Λ

17.00            ΤΕΛΙΚΗ            15-16            4ος Ι – 4ος Κ

17.00            ΤΕΛΙΚΗ            13-14            3ος Ι – 3ος Κ

18.00            ΤΕΛΙΚΗ            11-12            2ος Ι – 2ος Κ

18.00            ΤΕΛΙΚΗ            9-10            1ος Ι – 1ος Κ

19.00            ΤΕΛΙΚΗ            7-8            4ος Η – 4ος Θ

19.00            ΤΕΛΙΚΗ            5-6            3ος Η – 3ος Θ

20.00            ΤΕΛΙΚΗ            3-4            2ος Η – 2ος Θ

20.00            ΤΕΛΙΚΗ            1-2            1ος Η – 1ος Θ

 

ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ – Δ.Α.Κ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΦΕΡΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ

ΠΥΛΑΙΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΚΟΡΩΠΙ – ΑΝΟΙΞΗ

ΑΡΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00            1η ΦΑΣΗ            Η            ΦΕΡΩΝΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ

10.00            1η ΦΑΣΗ            Θ            ΚΟΡΩΠΙ – ΠΥΛΑΙΑ

11.00            1η ΦΑΣΗ            Θ            ΑΝΟΙΞΗ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ

12.00            1η ΦΑΣΗ            Ζ            ΑΡΗΣ – ΑΡΓΟΣ

16.00            1η ΦΑΣΗ            Η            ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΟΚ

17.00            1η ΦΑΣΗ            Θ            ΠΥΛΑΙΑ – ΑΝΟΙΞΗ

18.00            1η ΦΑΣΗ            Θ            ΚΟΡΩΠΙ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ

19.00            1η ΦΑΣΗ            Ζ            ΑΡΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ

109.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ           3ος Ε – 3ος Η

10.00            2η ΦΑΣΗ            Μ            1ος Η – 1ος Θ

11.00            2η ΦΑΣΗ            Λ            2ος Ε – 2ος Ζ

12.00            2η ΦΑΣΗ            Λ            1ος Ε – 1ος Ζ

13.00            2η ΦΑΣΗ            Μ            2ος Η – 2ος Θ

14.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Ζ – 3ος Θ

15.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Η – 4ος Θ

16.00            2η ΦΑΣΗ            Μ            1ος Η – 2ος Θ

17.00            2η ΦΑΣΗ            Μ            2ος Η – 1ος Θ

18.00            2η ΦΑΣΗ            Λ            1ος Ε – 2ος Ζ

19.00            2η ΦΑΣΗ            Λ            2ος Ε – 1ος Ζ

20.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Ε – 3ος Θ

21.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            4ος Θ – 3ος Ζ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ

12.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Ε – 3ος Ζ

13.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Η – 3ος Θ

14.00            ΠΡΟΗΜ            9-16            3ος Λ – 4ος Μ

15.00            ΠΡΟΗΜ            9-16            4ος Λ – 3ος Μ

16.00            ΠΡΟΗΜ            1-8            1ος Λ – 2ος Μ

17.00            ΠΡΟΗΜ            1-8            2ος Λ – 1ος Μ

18.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Ε – 4ος Θ

19.00            2η ΦΑΣΗ            Ξ            3ος Ζ – 3ος Η

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ –

10.00            ΗΜΙΤΕΛ            13-16

11.00            ΗΜΙΤΕΛ            9-12

12.00            ΗΜΙΤΕΛ            5-8

13.00            ΗΜΙΤΕΛ            1-4

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ – Δ.Α.Κ. ΕΔΕΣΣΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ –

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ

ΑΕΡΩΠΟΣ 2 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΕΡΩΠΟΣ 1 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1

ΔΡΑΜΑ 1986 – ΑΡΙΩΝ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ 2

ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ

10.00            1η ΦΑΣΗ            Δ           ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΔΡΑΜΑ 1986

11.00            1η ΦΑΣΗ            Δ           ΑΕΚ 2 – ΑΡΙΩΝ

12.00            1η ΦΑΣΗ            Α            ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 – ΒΟΡΕΑΣ

13.00            1η ΦΑΣΗ            Γ           ΑΕΚ 1 – ΦΛΩΡΙΝΑ

14.00 1η ΦΑΣΗ            Ε           ΚΕΡΑΤΣΙΝΗ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ

15.00

16.00            1η ΦΑΣΗ            Β           ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΡΩΠΟΣ 2

17.00            1η ΦΑΣΗ            Δ           ΔΡΑΜΑ 1986 – ΑΕΚ 2

18.00            1η ΦΑΣΗ            Δ            ΑΡΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

19.00            1η ΦΑΣΗ            Α           ΑΕΡΩΠΟΣ 1 – ΒΟΡΕΑΣ

20.00            1η ΦΑΣΗ            Ε           ΚΕΡΑΤΣΙΝΗ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ

21.00            1η ΦΑΣΗ            Γ            ΑΕΚ 1 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2

 

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Α – 3ος Γ

10.00            2η ΦΑΣΗ            Κ            1ος Γ – 1ος Δ

11.00            2η ΦΑΣΗ            Κ            2ος Γ – 2ος Δ

12.00            2η ΦΑΣΗ            Ι            1ος Α – 1ος Β

13.00            2η ΦΑΣΗ            Ι            2ος Α – 2ος Β

14.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Β – 3ος Δ

15.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Γ – 4ος Δ

16.00            2η ΦΑΣΗ            Κ            1ος Γ – 2ος Δ

17.00            2η ΦΑΣΗ            Κ            2ος Γ – 1ος Δ

18.00            2η ΦΑΣΗ            Ι            1ος Α – 2ος Β

19.00            2η ΦΑΣΗ            Ι            2ος Α – 1ος Β

20.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Α – 3ος Δ

  1. 21.00 2η ΦΑΣΗ            Ν            4ος Δ – 3ος Β

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ –

12.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Α – 3ος Β

13.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Γ – 3ος Δ

14.00            ΠΡΟΗΜ            9-16            3ος Ι – 4ος Κ

15.00            ΠΡΟΗΜ            9-16            4ος Ι – 3ος Κ

16.00            ΠΡΟΗΜ            1-8            1ος Ι – 2ος Κ

17.00            ΠΡΟΗΜ            1-8            2ος Ι – 1ος Κ

18.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Α – 4ος Δ

19.00            2η ΦΑΣΗ            Ν            3ος Β – 3ος Γ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ –

09.00            ΗΜΙΤΕΛ            13-16

10.00            ΗΜΙΤΕΛ            9-12

11.00            ΗΜΙΤΕΛ            5-8

12.00            ΗΜΙΤΕΛ            1-4

13.00            ΤΕΛΙΚΑ            25-26

14.00            ΤΕΛΙΚΑ            23-24

15.00            ΤΕΛΙΚΑ            21-22

16.00            ΤΕΛΙΚΑ            19-20

17.00            ΤΕΛΙΚΑ            17-18

18.00            ΤΕΛΙΚΑ            15-16

19.00            ΤΕΛΙΚΑ            13-14

20.00            ΤΕΛΙΚΑ            11-12

21.00            ΤΕΛΙΚΑ            9-10

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00            ΤΕΛΙΚΑ            7-8

10.00            ΤΕΛΙΚΑ            5-6

11.00            ΤΕΛΙΚΑ            3-4

12.00            ΤΕΛΙΚΑ            1-2

 

 

 

- Advertisement -