Στίβος: Με πολλές συμμετοχές απο την Αργολίδα στα “36α Θώδεια”

0
223

 

Ο Α.Ο. Ποσειδών Λουτρακίου και η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Περιφέρειας Πελοποννήσου σε συνεργασία με τον Δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων και υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Πελοποννήσου, διοργανώνουν τους αγώνες «36α ΘΩΔΕΙΑ 2019», αυτό το Σάββατο (1/6).

 

Αρκετές είναι οι συμμετοχές απο την Αργολίδα. Αναλυτικά:

80Μ ΠΚΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΕΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ    2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ    2005 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

150Μ ΠΚΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2005 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.

300Μ ΠΚΑ΄
ΑΡΓΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1000Μ ΠΚΑ
ΚΑΡΥΩΤΗ ΙΣΜΗΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ  2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΑΝΤΡΕΕΑ            2004 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     2005 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΠΟΙΛΗ ΓΩΓΩ                       2004 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ       2004 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

100Μ Γ
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

200Μ Γ
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ         1989 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ  2003 ΓΕΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΜΥΡΙΑΜ  2002 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΧΑΣΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ                1993 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΥΨΟΣ ΠΚΑ’
ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ
ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

4Χ80 ΠΚΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ      2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4Χ80
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4Χ80
ΚΑΡΥΩΤΗ ΙΣΜΗΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4Χ80
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ       2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4Χ80
ΑΡΓΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4Χ80
ΓΕΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ        2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4Χ80

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ’
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ
ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ        2004 ΓΕΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΝΑΣΣΟΥ ΜΑΓΔΑ              2005 ΓΕΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α

ΣΦΑΙΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.

80Μ ΠΠΑ
ΒΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ              2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

150Μ ΠΠΑ ‘
ΣΧΟΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

100Μ Α
ΗΛΙΕΒ ΝΤΙΜΙΤΑΡ                  2000 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ           2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 1998 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

400Μ Α
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ    2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.
ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ        2002 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΝΤΕΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ       2003 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1000Μ ΠΠΑ’
ΖΑΚΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ      2004 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

1500Μ Α
ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΕΚΑ ΡΙΓΚΕΡ                      2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ΄
ΤΖΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ              2005 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.
ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ             2006 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ’
ΤΣΙΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                2006 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΦΙΡΦΙΛΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΚΩΣΤΑΛΑΜΠΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.

4Χ80 ΠΠΑ
ΒΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟ                   2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2004 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΜΗΚΟΣ Α
ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ      2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 3ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.Α.