Πλήρη αγωνιστική έχουμε μόνο στους δύο ομίλους της Α2 Αργολίδας αυτό το Σαββατοκύριακο κι αυτό επειδή στον 3ο όμιλο υπάρχει το εξ αναβολής Εθνικός Τολού-Υδρα που παίζει ρόλο για την πρωτιά.

Στους άλλους δύο ομίλους δεν υπάρχει το μεγάλο παιγνίδι αλλά πάντως οι δυο διεκδικητές της πρώτης θέσης πρέπει να προσέξουν εκτός έδρας αν και έχουν υποδεέστερους αντιπάλους.

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α., Μελέτης Α.

ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 16/03/19 19:00
Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αντωνόπουλος Σ.

ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 17/03/19 16:00
Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Πρέσβελου Γ.

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00
Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π.

Βαθμολογία
1.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015            39…42-11 / 13-0-3
——————————–
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ          37…46-9 / 12-1-3
3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΩΝ        35…36-17 / 11-2-3
4.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ              28…26-17 / 10-1-5
5.ΜΕΘΑΝΑ                         25…21-18 / 7-4-5
6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ              22…29-31 / 7-1-8
7.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ  22…33-30 / 7-1-8
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                  14…16-43 / 4-2-10
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ                         5…20-45 / 2-2-12
——————————————-
10.ΘΗΣΕΑΣ                             –

2ος Όμιλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΚΟΙΛΑΔΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.

ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 10:30
Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 13:00
Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν.

Βαθμολογία
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ          40…48-19 / 13-1-2
————————————
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 36…39-15 / 11-3-2
3.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ        35…48-15 / 11-2-3
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ           30…45-21 / 9-3-4
5.ΠΡΩΤΕΑΣ                      21…35-29 / 6-3-7
6.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ         18…28-31 / 4-6-6
7.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                 18…21-37 / 5-3-8
8.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ               15…20-38 / 4-3-9
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜ.        9…18-47 / 2-3-11
———————————————
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ  -8…11-61 / 1-1-14

3ος Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΥΔΡΑ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 17/03/19 14:00
Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ.

Βαθμολογία
1.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.         36…44-21 / 11-3-2
————————————————
2.ΥΔΡΑ                       33…45-23 / 10-3-2
3.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  29…35-25 / 8-5-3
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ      24…24-18 / 7-3-6
5.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ     23…26-24 / 7-2-7
6.ΠΡΟΣΥΜΝΗ              22…32-36 / 6-4-6
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ      15…24-33 / 4-3-8
8.ΔΑΝΑΟΙ                   13…29-46 / 4-1-11
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                 13…25-40 / 3-4-9
——————————————————-
10.Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ    13…16-34 / 3-4-9 16 34

 

- Advertisement -