EΠΣ Αργολίδας: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

0
548

Δεκατέσσερα συνολικά παιγνίδια γίνονται αυτό το Σαββατοκύριακο σε Α1, Α2 και β’ κατηγορία Αργολίδας.

 

Πιο συγκεκριμένα, γίνονται 2 παιγνίδια για την Α1, 9 για την Α2 και 3 για την β’ κατηγορία.

Α1 Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:30
Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 03/03/19 15:30
Μαυροκορδόπουλος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Λέκκας Χ.

Α2 Κατηγορία
1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00
Νώτης Χ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:30
Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ., Ελεφάντης Χ.

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 10/03/19 15:30
Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ.

2ος Όμιλος
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:30
Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 14:30
Κορολής Β., Νώτης Χ., Αργύρης Ι.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 10/03/19 00:00

3ος Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΥΔΡΑ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 03/03/19 14:00

ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:30
Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.

Α.Γ.Ο.Ν. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:30
Βλάχος Χ., Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Ι.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:30
Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:30
Ρούσσης Σ., Τσιλογιάννη Α., Δημητρόπουλος Π.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΜIΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00
Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:30
Σκιαδάς Δ., Βλάχος Χ., Κουκουφιλίππου Ε.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ.