Α2 Αργολίδας: Ντέρμπι κορυφής στον 1ο όμιλο

0
344

 

Το ντέρμπι κορυφής του 1ου ομίλου ανάμεσα σε Χώνικα και Ποσειδώνα Πόρου, δεσπόζει στην 16η αγωνιστική της Α2 Κατηγορίας.

 

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ  Σάββατο         23/02/19        18:00

Κουτσούκος Γ., Αθανασόπουλος Β., Γεώργας Κ.

 

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ     Κυριακή         24/02/19        11:00

Νώτης Χ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.

 

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ          Κυριακή         24/02/19        15:00

Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.

 

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦIXTYOY

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ            Κυριακή         24/02/19        15:00

Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ., Ελεφάντης Χ.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ                  37…46-7

—————————————

2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015                    36…40-11

3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ                32…34-16

4.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ                     25…23-15

5.ΜΕΘΑΝΑ                                22…18-18

6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ                    22…28-29

7.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ                         19…29-29

8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                        14…15-39

9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ                              5….18-42

——————————————–

10.ΘΗΣΕΑΣ              –

 

2ος Όμιλος

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ          Σάββατο         23/02/19        15:30

Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Κουτσούκος Ι.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ.

ΛΥΡΚΕΙΑΣ    Κυριακή         24/02/19        14:30

Κορολής Β., Νώτης Χ., Αργύρης Ι.

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΚΟΙΛΑΔΑΣ   Κυριακή         24/02/19        15:00

Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ                       37…41-19

———————————————–

2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝ.                     33…35-15

3.ΛΥΓΚΕΥΣ Λ.                                32…44-14

4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ                        27…40-20

5.ΠΡΩΤΕΑΣ                                   21…34-25

6.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ                     18…27-26

7.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                           15…20-34

8.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                             15…18-37

9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜ.                    9…18-40

———————————————–

10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ         –

 

3ος Όμιλος

ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

ΛΕΡΝΑΣ        Κυριακή         24/02/19        10:30

Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.

 

Α.Γ.Ο.Ν. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ      Κυριακή         24/02/19        11:00

Βλάχος Χ., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΥΔΡΑ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ  Κυριακή         24/02/19        14:00

Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ.

 

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦIΔΑΚΙΟΥ

ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       Κυριακή         24/02/19        15:00

Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.

 

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ      Κυριακή         24/02/19        15:00

Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Δημητρόπουλος Π.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ           36…44-19

———————————————–

2.ΥΔΡΑ                                    33…45-23

3.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ               26…33-25

4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ                  24…24-17

5.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ                 23…24-19

6.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                          22…31-32

7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ                  15…24-33

8.ΔΑΝΑΟΙ                               10…24-44

9.ΠΡΟΙΤΟΣ                             10…21-39

———————————————-

10.Α.Γ.Ο.Ν.                            10…15-34