Ντέρμπι στον 2ο όμιλο όπου ο εκ των πρωτοπόρων Λυγκεύς Λυρκείας αντιμετωπίζει εκτός τον έχοντα 2 βαθμούς λιγότερους Ατρόμητο Κρανιδίου. Λίγες ώρες νωρίτερα ο Ηρακλής Καρυάς υποδέχεται τον Πρωτέα Άργους.

 

Δεν αναμένονται αλλαγές στις θέσεις των διεκδικητών της πρώτης θέσης στον 1ο όμιλο αφου ο ΑΟ Χώνικα έχει τους 3 βαθμούς απο τον Θησέα, ενω ο Ποσειδώνας Πόρου δεν αναμένεται να έχει δυσκολίες με τον Μυκηναϊκό.

Η πρωτοπόρος του 3ου ομίλου Θύελλα Σκαφιδακίου πηγαίνει στην εκτός στόχων Προσύμνη, ενω η Υδρα μια ώρα νωρίτερα θα παίξει στην Αγία Τριάδα ως φιλοξενούμενη του Παμμιδεατικού.

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 09/02/19, 18:00 Κόλλιας Δ., Ζώης Μ., Τούμπας Σ.

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΜΕΘΑΝΑ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19, 15:00 Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 10/02/19, 15:00 Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 10/02/19, 15:00 Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Γεώργας Κ.

Βαθμολογία
1.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ                    33 /  11-0-2 / 37-10
—————————————————
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ          31 /  10-1-2 /  39-7
3.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.                  23 /   7-2-3 /  28-15
4.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ              22 /   8-1-3 /  21-11
5.ΜΕΘΑΝΑ                         19 /   5-4-4 /  16-16
6.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ  19 /   6-1-6 /  27-20
7.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ              16 /   5-1-7 /  20-28
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                  11 /   3-2-8 /  13-33
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ                        5 /    2-2-9 /  17-39
—————————————————
10.ΘΗΣΕΑΣ                            –

2ος Όμιλος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 10/02/19, 11:45 Θεοδώρου Α., Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π.

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 10/02/19, 13:00 Καπετάνιος Αθ.Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΛΥΓΚΕΥΣ
γηπ.ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 10/02/19, 15:00 Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Φιλιππόπουλος Κ.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19, 15:00 Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Κουτσούκος Ι.

Βαθμολογία
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ           31 / 10-1-2 /  34-14
—————————————————
2.ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ         31 / 10-1-2 /  40-9
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ  29 /  9-2-2 /   31-13
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ            21 /  6-3-4 /   29-20
5.ΠΡΩΤΕΑΣ                       18 /  5-3-5 /   29-21
6.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                  15 /  4-3-6 /   16-31
7.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                12 /  3-3-7 /   17-31
8.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ          12 /  2-6-5 /   21-25
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ.             9 /   2-3-8 /   17-29
————————————————————
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ   -8 /   1-1-11/  11-52

3ος Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – Α.Γ.Ο.Ν.
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 09/02/19, 15:00 Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ.

ΔΑΝΑΟΙ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 09/02/19, 15:00 Γκουριώτης Κ., Τσατσούλη Β., Ελεφάντης Χ.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΥΔΡΑ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 10/02/19, 14:00 Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μελέτης Α.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 10/02/19, 15:00 Σιαχάμη Α., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 10/02/19, 15:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ.Π.

Βαθμολογία
1.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ  30 /  9-3-1 /  37-17
—————————————————-
2.ΥΔΡΑ                            27 /  8-3-2 /  37-20
3.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ         23 /  7-2-4 /  21-13
4.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      22 /   6-4-3 /  28-21
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ          21 /  6-3-4 /  20-14
6.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                  19 /   5-4-4 /  28-28
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ          15 /   4-3-6 /  22-28
8.ΔΑΝΑΟΙ                       10 /   3-1-9 /  22-38
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                      7 /    1-4-8 /  19-35
—————————————————————
10.Α.Γ.Ο.Ν.                     6 /    1-3-9 /  11-31

 

- Advertisement -