Α2 Κατηγορία: Δύσκολες αποστολές για τους πρωτοπόρους των ομίλων

0
320

Δύσκολη αποστολή για τον ΑΟ Χώνικα στον 1ο όμιλο, καθώς αντιμετωπίζει τον γειτονικό Μυκηναϊκό. Στον 2ο όμιλο υπάρχει το Ατρόμητος Κρανιδίου-Ηρακλής Καρυάς, κομβικής σημασίας για τον φιλοξενούμενο.

 

Τέλος, στον 3ο όμιλο υπάρχει το Κεραυνός Ιρίων- Θύελλα Σκαφιδακίου.

Οπως φαίνεται απο τα παραπάνω, οι φιλοξενούμενοι είναι που θέλουν μόνο νίκες στην προσπάθειά τους να κερδίσουν ενα εισιτήριο για την Α1.

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 27/01/19 11:30
Τσιτουρίδης Π., Αντωνόπουλος Σ., Καρύκη Μ.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 11:30
Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 27/01/19 12:00
Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00
Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ     28 /  9-1-1 /   33-5
———————————————–
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015       27 /  9-0-2 /   29-10
3.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ        19 /  7-1-2 /   18-9
4.ΜΕΘΑΝΑ                   18 /  5-3-3 /   15-13
5.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.            17 /  5-2-3 /   24-14
6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ       13 /  4-1-6 /   13-18
7.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡ.   13 /  4-1-6 /   19-19
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ           10 /  3-1-7 /   12-26
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ                  8 /  2-2-7 /   11-27
———————————————————
10.ΘΗΣΕΑΣ                  0 / 0-0-11/ 0-33

*Ο ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ έχει -3 βαθμούς απο την περίοδο 2018-2019

2ος Όμιλος

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 27/01/19 10:30
Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Μπέγκος Α.

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00
Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Πρέσβελου Γ. 3-0 α.α.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00
Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00
Βλάχος Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
γηπ.ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 27/01/19 18:30
Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Ι.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ            30 / 10-0-1 /   32-11
——————————————————-
2.ΛΥΓΚΕΥΣ                         30 / 10-0-2 /   39-8
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ  25 /  8-1-2 /    28-11
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ            19 /  6-1-4 /    27-18
5.ΠΡΩΤΕΑΣ                       16 /  5-1-5 /    27-19
6.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                  14 /  4-2-5 /    14-27
7.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ         10 /  2-4-5 /    18-22
8.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                 8 /  2-2-7 /    12-28
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜ.        5 /  1-2-8 /    13-28
——————————————————
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ  -2 /  1-1-10 /   11-49

3ος Όμιλος

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Γ.Ο.Ν.
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00
Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κουκουφιλίππου Ε.

ΥΔΡΑ – ΔΑΝΑΟΙ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Κυριακή 27/01/19 14:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Γεώργας Κ., Κυριακίδης Χ.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00
Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Σκιαδάς Δ.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 27/01/19 15:00
Αντωνόπουλος Σ., Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦIΔΑΚΙΟΥ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 27/01/19 18:00
Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.          27 / 8-3-0 /  32-13
————————————————-
2.ΥΔΡΑ                        24 / 7-3-1 /  33-16
3.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ      22 / 7-1-3 /  21-12
4.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ   18 / 5-3-3 /  21-19
5.ΠΡΟΣΥΜΝΗ               18 / 5-3-3 /  24-22
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ      17 / 5-2-4 /  17-12
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ      14 / 4-2-5 /   21-22
8.ΔΑΝΑΟΙ                    7 /  2-1-8 /   17-33
9.ΠΡΟΙΤΟΣ                  5 /  1-2-8 /   17-33
———————————————————–
10.Α.Γ.Ο.Ν.                 2 /  0-2-9 /     9-30