Στη σέντρα ξανά μετά την διακοπή των εορτών οι ομάδες της Α2, όπου οι πρωτοπόροι των ομίλων έχουν σχετικά εύκολη αποστολή και αν προσέξουν δεν θα χάσουν την θέση τους.

Στον 1ο όμιλο τα πιο αμφίρροπα είναι τα Αχιλλέας Φιχτύου-Δυοβουνιώτης, Πορτοχελιακός-Ατρόμητος Κρανιδίου και Κεραυνός Ιρίων- Προσύμνη.

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
Αντωνόπουλος Σ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 11:30
Βλάχος Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ.

ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ., Παπαβασιλείου Θ.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.

Bαθμολογία
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ           24…28-3     8-0-1
———————————————-
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015             21…26-10   7-0-2
3.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ              19…15-8     6-1-2
4.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.                  17…24-13    5-2-2
5.ΜΕΘΑΝΑ                         15…13-10   4-3-2
6.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ 12…16-15    4-0-5
7.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ             10…11-16    3-1-5
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ                  7….8-23      2-1-6
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ                       5….8-24      1-2-6
———————————————-
10.ΘΗΣΕΑΣ –

2ος Όμιλος
ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Κουκουφιλίππου Ε.

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:30
Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Σιαχάμη Α.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Δρούζας Χ., Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.

Βαθμολογία
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ                24…27-10    8-0-1
——————————————————–
2.ΛΥΓΚΕΥΣ                             21…30-8     7-0-2
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ      19…23-10    6-1-2
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ                 19…25-13   6-1-2
5.ΠΡΩΤΕΑΣ                            13…19-16   4-1-4
6.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ                       11…11-24   3-2-4
7.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ               7….15-17   1-4-4
8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ  5….12-22   1-2-6
9.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ                     5….9-25     1-2-6
——————————————————-
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ       -2…11-37    1-1-7

*Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ έχει -6 βαθμούς από την περ.2017-2018 λόγω υποβιβασμού από την Α1.

3ος Όμιλος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 13/01/19 10:30
Σιαχάμη Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ.

Α.Γ.Ο.Ν. – ΔΑΝΑΟΙ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 13/01/19 11:30
Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κυριακίδης Χ.

ΥΔΡΑ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 14:00
Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι., Γεώργας Κ.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:30
Παπαγεωργόπουλος Ι., Σιαχάμη Α., Τούμπας Σ.

Βαθμολογία
1.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.            21…26-9 6-3-0
————————————————
2.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ        19…15-9 6-1-2
3.ΥΔΡΑ                          18…22-13 5-3-1
4.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     15…16-12 4-3-2
5.ΠΡΟΣΥΜΝΗ                 15…19-15 4-3-2
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ        14…12-9 4-2-3
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ         11…16-17 3-2-4
8.ΠΡΟΙΤΟΣ                     5….15-24 1-2-6
9.ΔΑΝΑΟΙ                       4….14-29 1-1-7
———————————————–
10.Α.Γ.Ο.Ν.                    2….7-25 0-2-7

 

- Advertisement -
loading...