Ημέρα φιλοξενουμένων η 6η αγωνιστική του 7ου ομίλου, καθώς μόνο δυο ομάδες νίκησαν ως γηπεδούχες (το Δίστομο και ο Αστέρας Βλαχιώτη).

 

Οι τρείς ομάδες που πάνε για πρωτάθλημα πέρασαν εύκολα ή δύσκολα εκτός έδρας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ενωση Λέρνας-Παναργειακός 0-5:

Π.Κακριδής, Αθ.Μπουρτζοβίτης, Ν.Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

 

Δίστομο-Ερμιονίδα 1-0:

Ν.Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Γ.Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Ν.Τσιπούρας (Φωκίδας).

 

Πάμισος-Υπατο 0-1:

Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

 

Μανδραϊκός- Ασπρόπυργος 0-2:

Τσουκαλάς, Κολλιάκος, Βαξαβανέλης (Αθήνας)

 

Παναρκαδικός-Πελλάνα 1-1:

Τσατσούλης, Χιόνης (Αθήνας), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας).

 

Καταστάρι-Καλαμάτα 0-1:

Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κυρίος (Αρκαδίας)

 

Βλαχιώτης-Εικοσομία 4-0:

Χρ.Δρούζας, Χαρ.Λέκκας, Κ.Γκουριώτης (Αργολίδας).

 

Βαθμολογία

 

1.ΚΑΛΑΜΑΤΑ                       18…11-0            6-0-0            2-0-0   4-0-0

———————————————————————————-

2.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                15….11-3            5-0-1            3-0-0   2-0-1

——————————————————————————–

3.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ                 15…17-2            5-0-1            3-0-0   2-0-1

4.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ         11….5-2            3-2-1            3-0-0   0-2-1

5.ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ                      10….6-4            3-1-2            0-1-1   3-0-1

6.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ                     9….3-3            2-3-1            1-2-1   1-1-0

7.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ                 8….8-7            2-2-2            2-1-0   0-1-2

8.ΠΕΛΛΑΝΑ                           8….6-6            2-2-2            1-1-2   1-1-0

9.ΔΙΣΤΟΜΟ                           8….6-4            2-2-2            2-1-1   0-1-1

——————————————————————————–

10.ΑΣΤ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ                7….8-9            2-1-3            1-1-1   1-0-2

11.ΑΟΚ ΖΑΚΥΝΘΟΥ                5….5-6            1-2-3            1-0-2   0-2-1

12.ΠΑΜΙΣΟΣ                         1….3-12            0-1-5            0-1-3   0-0-2

13.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ                1….0-11            0-1-5            0-0-3   0-1-2

14.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ                1….0-20            0-1-5            1-0-2   0-0-3

 

7η Αγωνιστική- Κυριακή    11/11/18,  15:00

ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ- ΠΑΜΙΣΟΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

 

- Advertisement -
loading...