Βρισκόμαστε στην αρχή ακόμη της Α2 Κατηγορίας, καθώς έχουν γίνει μόλις δυο αγώνες, οπότε η κατάσταση δεν έχει διαμορφωθεί αρκετά.

 

Για την 3η αγωνιστική υπάρχουν ενδιαφέροντα παιγνίδια: Στον 1ο όμιλο ο ΑΟ Χώνικα αντμετωπίζει τον Μυκηναϊκό, τα Μέθανα τον Αχιλλέα Φιχτύου, στον 3ο υπάρχουν δυο πραγματικά ντέρμπι σε Ηλιόκαστρο και Λέρνα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00

Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Γεώργας Κ.

 

ΜΕΘΑΝΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΩΝ

γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 04/11/18 14:00

Ζώης Μ., Βαρελά Β., Δημάκης Γ.

 

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00

Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Καρύκη Μ.

 

ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00

Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.

 

2ος Όμιλος

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00

Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Δαγρέ Μ.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 11:30

Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.

 

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/11/18 11:30

Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00

Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00

Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κορολής Β.

 

3ος Όμιλος

 ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ

γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00

Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΡΟΙΤΟΣ

γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 03/11/18 18:00

Μαυροκορδόπουλος Ν., Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α.

 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 10:30

Κόλλιας Γ., Καρύκη Μ., Μελέτης Α.

 

ΔΑΝΑΟΙ – ΥΔΡΑ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00

Κόλλιας Δ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.

 

Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00

Κουτσούκος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Ι.

 

- Advertisement -
loading...