Η δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Κατηγορίας γίνεται αυτό το Σαββατοκύριακο. Τα πιο ενδιαφέροντα παιγνίδια γίνονται στον 3ο όμιλο, όπου υπάρχουν τα Υδρα-Προσύμνη, Παμμιδεατικός- Εθνικός Τολού.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής:

1ος Όμιλος

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ            Κυριακή            21/10/18            12:00

Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Κ.

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ            Κυριακή            21/10/18            16:00

Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Ι.

 

ΜΕΘΑΝΑ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ            Κυριακή            21/10/18            16:00

Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Κορολής Β.

 

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ            Κυριακή            21/10/18            16:00

Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.

  

2ος Όμιλος

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ            Σάββατο            20/10/18            16:00

Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ            Σάββατο            20/10/18            16:00

Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Γεώργας Κ.

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ            Σάββατο            20/10/18            16:00            Τριανταφύλλου Ρ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ.

 

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ            Κυριακή            21/10/18            16:00

Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Λέκκας Χ.

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

γηπ.ΚΟΙΛΑΔΑΣ            Κυριακή            21/10/18            16:00

Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Δημητρόπουλος Π.

 

3ος Όμιλος

ΠΡΟΙΤΟΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ            Σάββατο            20/10/18            16:00

Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπατάκος Κ.

 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ

γηπ.ΛΕΡΝΑΣ            Κυριακή            21/10/18            10:30

Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.

 

ΥΔΡΑ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ

γηπ.ΥΔΡΑΣ            Κυριακή            21/10/18            14:00

Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.

 

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ            Κυριακή            21/10/18            16:00

Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ., Κάτσουδας Π.

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ

γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ            Κυριακή            21/10/18            16:30

Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.

 

- Advertisement -