Από την επιτροπή ανάπτυξης και υποδομών ανακοινώθηκε πως η έναρξη πρωταθλήματος παίδων Κ-16 πρόκειται να ξεκινήσει το Σ/Κ 20 & 21 Οκτωβρίου.

 

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

ΠΟΡΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

3η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΠΟΡΟΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

4η Αγωνιστική

ΠΟΡΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΠΟΡΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΠΟΡΟΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

fΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΟΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

9η Αγωνιστική

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΟΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΠΟΡΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΡΟΣ

12η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΠΟΡΟΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΟΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΠΟΡΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΟΣ

17η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΠΟΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΠΟΡΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

 

- Advertisement -
loading...