Πρεμιέρα αυτό το Σαββατοκύριακο για την Α2 Αργολίδας, όπου με το καλημέρα έχουμε μια αποχώρηση, τον Θησέα Γαλατά, ο οποίος συμμετείχε στον 1ο όμιλο.

 

Αρκετές οι φιλόδοξες ομάδες που στοχεύουν στην άνοδο. Στον 1ο όμιλο είναι ο ΑΟ Χώνικα και ο Ποσειδώνας Πόρου. Στον 2ο όμιλο είναι ο Λυγκέας Λυρκείας και ο Πορτοχελιακός. Στον 3ο όμιλο η κατάσταση είναι πιο περίπλοκη καθώς υπάρχουν η Προσύμνη, η Θύελλα Σκαφιδακίου. Επίσης οι πάντα αξιόμαχες ομάδες της Ύδρας του Κεραυνού Ιρίων, του Παμμιδεατικού, του Ηλιοκάστρου.

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ           

Γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ            Κυριακή            14/10/18            12:00

Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ.

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ           

ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ            Κυριακή            14/10/18            16:00

Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Γεώργας Κ.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ           

ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ            Κυριακή            14/10/18            16:00

Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ.

ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ           

γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ            Κυριακή            14/10/18            17:00

Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π.

 

2ος Όμιλος

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ           

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ            Σάββατο            13/10/18            16:00

Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ           

γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ            Κυριακή            14/10/18            12:00

Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ           

γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ            Κυριακή            14/10/18            16:00

Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Κουτσούκος Ι.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ           

γηπ.ΚΟΙΛΑΔΑΣ            Κυριακή            14/10/18            16:00

Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ           

γηπ.ΛΕΡΝΑΣ            Κυριακή            14/10/18            17:00

Ρούσσης Σ., Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α.

 

3ος Όμιλος

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ          

γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ            Σάββατο            13/10/18            16:00

Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Παπαβασιλείου Θ.

ΔΑΝΑΟΙ – Α.Γ.Ο.Ν.           

γηπ.ΛΕΡΝΑΣ            Κυριακή            14/10/18            12:00

Μαρινόπουλος Π., Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΥΔΡΑ           

γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ            Κυριακή            14/10/18            14:00

Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π., Κουκουφιλίππου Ε.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ           

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ            Κυριακή            14/10/18            16:00

Δημάκης Γ., Καρύκη Μ., Τούμπας Σ.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ           

γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ            Κυριακή            14/10/18            16:00

Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ελεφάντης Χ.

 

- Advertisement -
loading...