H πρώτη αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 Αργολίδας, αυτό το Σαββατοκύριακο 22 και 23 του μήνα, με 7 παιγνίδια.

 

Πιο συγκεκριμένα, το πρόγραμμα:

Σάββατο 22/09/18, 17:00  

ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ , γηπ.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 , γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ, ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ, γηπ. ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ , γηπ.ΛΕΡΝΑΣ

 

Κυριακή 23/09/18, 17:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ , γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ, γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή

 

 Ρόστερ ομάδων

 Με την ευκαιρία της έναρξης του πρωταθλήματος, ας ρίξουμε μια ματιά στους παίκτες; που θα στηριχθούν οι ομάδες, σε αυτό το πρώτο χρονικό διάστημα- τουλάχιστον:

 

ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

(Προπονητής Χρ.Βουρνάζος):

Τσακάλης,Πιτσάς

Κ.Τσίρος, Α.Ταμπάκης, Γ.Ταμπάκης, Γιάνσεν, Καλλιάνος, Ρέζντα

Καββεζός, Τεμέλκοφ, Παπασαραντόπουλος, Κλ.Μπέλμπα, Α.Μπέλμπα,

Τοπάλι, Μέξη, Κωστόπουλος, Ν.Τσίρος, Δεληγιάννης, Μπιτινής.

 

ΑΡΙΣΤΕΑΣ

(Προπονητής Απ.Κατσάς):

Φατούρος, Καρατζούλης, Ορφανός

Τσαγκάρης, Καρατζούλης, Μαυρόγιαννης, Σουλελές, Γρίβας, Γ.Πίκος,

Δεδεμπίλης, Μπουμπάρης, Ζουγλής, Μποζιονέλος, Παναγιωτόπουλος,

Μαμμωνάς, Κουτσούκος, Παντελή, Φουρνάρος, Βερβενιώτης.

 

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

(Προπονητής Γιάννης Ευθυμίου):

Πνευματικός,

Διδασκάλου, Δ.Γαλάνης, Μ.Γαλάνης, Λαμπρούσης, Γαβριηλίδης, Αλεξανδρόπουλος

Οψιμούλης, Καραμάνος, Ρούμπος, Μέντης, Γεώργας, Λούκας, Σαρρής

Καζάς, Νέτζα, Καραβιάς, Κόλλιας Ι, Κόλλιας ΙΙ, Ρέκκας.

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

(Προπονητής Π.Κάπλατζης):

Κλεισιάρης,

Απ.Σταύρου, Σαραβάκος, Θεοδωρόπουλος, Γατσάκος, Βασιλειάδης, Τσαμακίτζε, Κασκαφέτος, Τζάνος,

Κωνσταντέλος, Παπασταύρου, Σούλι, Πούλος, Μανέτας, Κουριώτης,

Χαϊμάνης, Λυκομήτρος, Ευσταθίου.

 

ΣΠΕΤΣΕΣ

(Προπονητής Μάκης Μπαλαγιάννης):

Κορωνάκης,

Βώκος, Σκαβάτσος, Παπανδρέου, Βιγκλιάρης, Παπαδέας, Βελιώτης, Σουλιάς, Καραζούπης

Παρεμουτζιάν Δ., Βασιλείου, Μέξης, Μήτσης, Μπαλτάς, Ρούσσης, Χ.Παρεμουτζιάν

Μλάντοφ, Κομπόγιωργας, Κουμπέγια, Τσάνας, Πάτραλης .

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

(Προπονητής Θαν.Τσιρόπουλος):

Μουράτης, Στάπας,

Λάμπρου, Τσούνης, Ντάνιελ, Οψιμούλης, Κουτσαύτης, Γιαννακόπουλος,

Μέγας, Τσίτσης, Κ.Μπάζος, Στ.Μπάζος, Μπούκουρης, Φλωρής,

Αλεξανδρής, Παπασταύρου, Σχοινάς.

 

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

(Προπονητής Δημ.Καραμάνης):

Σαμπάνης, Σωτηράκης, Αντωνόπουλος,

Μπατζάβαλης, Καλύβας, Πολλάλης, Σαμπάνης, Μητρώκας,

Μαρίνης, Ανδρέου, Σταματέλος, Κατσέλη, Δελαπόρτας, Σαμπάνης,

Σούχλας, Σουμπάμ, Μικρός.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

(Προπονητής Τόμυ Κίκιλης):

Αραμπός, Συγριμής,

Ρεβίθης, Γεώργας, Τσουρδίνης, Γκιαούρης, Μαούρης, Μερτζάνι, Μελάνης

Π.Μανδύλης, Σπ.Μανδύλης, Αραμπός, Σέρφας, Δωρής, Χαβενετίδης, Τράγκας, Ντόι

Βερβενιώτης, Δήμας, Μανιάτης, Βλάχος, Χριστόπουλος.

 

ΝΑΥΠΛΙΟ 2017

Χθές η ομάδα ανακοίνωσε κι επίσημα την απόκτηση του μεσοεπιθετικού Boris Odwong προερχόμενου από την Δόξα Βύρωνα. Ο Boris, που είναι Ιταλονιγηριανός ολοκληρώνει το ρόστερ της ομάδας μας.

(Προπονητής Χάρης Σταυρόπουλος):

Φ.Παπασαράντος, Μπαβέλλας,

Διαλιάτσης, Διαμαντής Ι, Μπούκουρης, Φίλης, Μίχος, Ατζαμίδης

Διαμαντής ΙΙ, Γ.Φλεβάρης, Φατούρος, Βασ.Φλεβάρης, Σάκουλης, Οντβογκ

Καλυβάς, Δριμούρας, Π.Παπασαράντος, Μακαρατζής.

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

(Προπονητής Ν.Μητροσύλης):

Κομπόσης, Πιττερός,

Δ.Μιχαλόπουλος, Προύντζος, Σ.Γκολέμης, Γκρίτζαλης, Μπαβελής

Σαρακινιώτης, Λιαγκρής, Κούρτης, Δαγρές, Εμ.Μιχαλόπουλος, Θ.Γκολέμης, Μπούρης, Χριστόπουλος

Μπόμπος, Μαυρόγιαννης, Τζας, Οψιμούλης.

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ

(Προπονητής Δημ.Αποστόλου):

Ι.Αποστόλου, Μαμουτάι

Α.Κονδύλης, Δ.Προσίλης, Μούγιος, Μπάρδης, Σαλλάκου, Νίκο, Οικονομόπουλος

Σ.Κονδύλης, Τρέσα, Δήμιζας, Βαγ.Προσίλης, Χίντα, Μέλση

Αντωνόπουλος, Ν.Αποστόλου, Κέλλης, Μπροδήμας.

 

ΑΟ ΠΟΡΟΥ

(Προπονητής Σπ.Κρητικός-Χρ.Δημόπουλος):

Αϊβαλιώτης, Καλάντια

Ράντης, Καπετανκωνσταντής, Κοτσαράς, Βλάχος, Κουρής, Βελτσάνης, Μαρώτος, Τσιαλκούτης

Ζώρας, Στάσης, Καλυβόπουλος, Μητρόπουλος, Γκιώνης, Δήμος, Κουβάτσος,Χίος,

Ταλαμπέκος, Σταύρου, Μπρούσος, Κουβάτσος Ε., Μαλκάσι

 

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ

(Προπονητές Μπάρδης-Λάσκαρης):

Μαχαίρας, Κοκτσίδης, Μουαρέμι

Γκραντινάρου, Μπρέγιανος, Ευστρατιάδης, Σταθογιαννόπουλος, Κασνέτσι, Αργύρης, Γεώργας,

Τσέλα, Χύσο, Καραγκούνης, Μάκκας, Ντεβές, Μπάρδης, Παπαμάρκου, Κίρκος, Μπέλο, Παπαδημητρίου

Μουταβελής, Σαράντης Σ., Τσιάλαφος, Μπέκας, Γιωργή, Σιγάλας.

 

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

(Προπονητής Αρης Σαβούρδος):

Καλαλάς, Τσιούλος

Διαμαντής, Ζίου, Αντωνιάδης, Μίλης, Τσιούλος, Νέζος, Γκικόπουλος,

Γιάννος, Μπλάτσος, Νικολίτσας, Ταμπούρης, Γ.Τσιούλος, Κουγιάς, Λάιος,  Καρκαλάτος, Τσακίρης,

Βαρβουλέτος, Μουζακιώτης, Κουτσοδήμος.

 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

(Προπονητής Δημ.Κρεμμύδας):

Καλυβόπουλος, Χατζηφόρος, Α.Ρούτσι

Κωστόπουλος, Μπαβέλας, Μέτσκα, Λιμνιάτης, Πασπαλιάρης, Παντελής, Μάντζαρης, Μπερμπατιώτης, Σερμαγιάς

Δρούγκας, Καραμπέτσος, Δ.Λαλιώτης, Ντόκο, Τσαούσης

Χατζόπουλος, Γεωργίου, Αν.Λαλιώτης, Γεωργιόπουλος, Ουρούτσι.

 

 

- Advertisement -
loading...