Συνεχίζεται αύριο Τετάρτη 25/4, το Κύπελλο ερασιτεχνών, με τη 2η αγωνιστική
Υπάρχει και Αργολικό ενδιαφέρον, αφου ο φιναλίστ του τελικού της Αργολίδας, πηγαίνει στην Θύελλα Ραφήνας.
Ο Αργοναύτης Νέας Κίου θέλει να προχωρήσει οσο περισσότερο γίνεται στο θεσμό, είναι σε αγωνιστική ετοιμότητα λόγω των αγώνων πρωταθλήματος που δίνει, αλλά απο την άλλη έχει να αντιμετωπίσει μια πιο έμπειρη ομάδα που συμμετείχε στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. Τα μόνο προβλήματα που αντιμετωπίζει ο Χρήστος Πούλος είναι το κατα πόσο θα μπορέσουν οι Γατσάκος και Μανέτας να είναι στην διάθεσή του λόγω επαγγελματικών τους υποχρεώσεων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές που ορίσθηκαν:

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα: Χανίδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας).

Αναγέννηση Πλαγιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων: Γιουματζίδης (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Μίλτσης (Πέλλας).

Θεσπρωτός – Ηρακλής Πολυκάρπης: Μάντζιος (Ηπείρου), Αντωνίου (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου).

Θρίαμβος Σερβιανών – Ν. Αμφίλοχος: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας), Ντομάρης (Πρέβεζας).

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης: Πόγκας (Εύβοιας), Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Κελεπούρης (Εύβοιας).

Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή: Κάδδας (Αχαΐας), Βασιλόπουλος (Αχαΐας), Ζούλης (Αχαΐας).

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Βαλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας), Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας).

Ηρακλής Ελευσίνας – Κηφισιά: Μανιώτης (Ανατολικής Αττικής), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Χριστόπουλος (Ανατολικής Αττικής).

Αντίμαχος – ΑΟ Καραβά: Παρχαρίδης (Δράμας), Μαχαίρας (Αθηνών), Κολλιάκος (Αθηνών).

Θύελλα Ραφήνας – Αργοναύτης: Καρυοφύλλης (Πειραιά), Φαγκρίδας (Πειραιά), Ζερβάκης (Πειραιά).

Θύελλα Καμαρίου – Πανσαμιακός Βαθυλάκκου: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Πλάκας (Δυτικής Αττικής), Παύλος (Δυτικής Αττικής).

ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα: Μανδαλενάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Τρουλινός (Ηρακλείου).
Επισκοπή – ΠΑΝΟ Μαλλίων: Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Καφεσάκης (Λασιθίου).

*Οι αγώνες έχουν κοινή ώρα έναρξης τις 16:30, εκτός από τα ματς Παλληξουριακός- ΑΟ Τσιλιβή (13:00), το Αντίμαχος- ΑΟ Καραβά (15:00), το Θύελλα Καμαρίου- ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού (19:00) και το ΑΟ Επισκοπής- ΠΑΝΟ Μαλλίων (18:00).

- Advertisement -
loading...