Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Αργολίδας το πρόγραμμα της σχολής προπονητών που θα διεξαχθεί απο 16 έως 28 του μήνα.

Η έναρξη της σχολής προπονητών UEFA C θα γίνει την Δευτέρα 16/4/2018, ώρα 16:00 στο ξενοδοχείο ΤΟLO, στην αίθουσα εκδηλώσεων.
Από την Τρίτη, 17/4/2018 έως και την Παρασκευή, 20/4/2018, το πρόγραμμα θα έχει ως εξής:
Τα πρωινά 08:30-13:00 πρακτικές επιδείξεις και
τα απογεύματα 16:00-20:30 θεωρητικές διαλέξεις,
στην αίθουσα του ξενοδοχείου TOLO.

H ολοκλήρωση της πρώτης φάσης θα γίνει το Σάββατο,21/4/2018 από ώρα 08:30-13:00 με θεωρητική διάλεξη στην αίθουσα του ξενοδοχείου .

Η δεύτερη φάση θα ξεκινήσει την Δευτέρα 23/4/2018 και το πρόγραμμα θα έχει ως εξής:
Τα πρωινά 08:30-13:00 πρακτικές επιδείξεις και
τα απογεύματα 16:00-20:30 θεωρητικές διαλέξεις στην αίθουσα του ξενοδοχείου TOLO.

Η σχολή ολοκληρώνεται το Σάββατο, 28/4/2018 με γραπτές εξετάσεις στην αίθουσα του ξενοδοχείου TOLO.

Οι υποψήφιοι-ες θα πρέπει να έχουν μαζί τους αθλητική ενδυμασία και ποδοσφαιρικά παπούτσια.

ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C
Ανακοινώθηκαν και οι επιλεγέντες, που είναι 46, μεταξύ των οποίων και 4 γυναίκες.
Αναλυτικά τα ονόματα των υποψήφιων προπονητών:
1.    KRASTANOV IVAYLO
2.    ΑΓΓΕΛΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
4.    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
5.    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6.    ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7.    ΒΟΡΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8.    ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
9.    ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11.  ΓΚΡΟΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13.  ΔΡΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14.  ΔΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.  ΚΑΠΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
18.  ΚΑΡΑΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19.  ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
20.  ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
21.  ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22.  ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.  ΚΩΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24.  ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25.  ΛΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26.  ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27.  ΜΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28.  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29.  ΜΠΟΒΑΝ ΒΕΝΤΡΑΝ ΛΑΜΠΡΟΣ
30.  ΜΠΟΜΠΟΣ-ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31.  ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
32.  ΠΑΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
33.  ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
34.  ΠΑΠΑ ΑΡΤΕΜΗΣ
35.  ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
36.  ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
37.  ΣΟΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
38.  ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39.  ΤΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
40.  ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41.  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
42.  ΨΑΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
43.  ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
44.  ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
45.  ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
46.  ΜΠΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

- Advertisement -
loading...