Αρκετά ενδιαφέρονται παιγνίδια στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Α2 Αργολίδας αυτό το Σαββατοκύριακο.

Στον 1ο όμιλο, ο σίγουρα ωφελημένος είναι ο πρωτοπόρος Κεραυνός Ιρίων που παίρνει χωρίς κόπο 3 βαθμούς απο την Θύελλα Λιμνών. Κατα τα άλλα, ο άλλος συγκάτοικος της κορυφής, ο Πόρος υποδέχεται τον …απρόβλεπτο Κλέωνα Επιδαύρου. Επίσης υπάρχει το Πανναυπλιακός- Εθνικός Τολού, με την ομάδα του Ναυπλίου να θέλει την νίκη και για λόγους γοήτρου αλλά και για να βρεθεί στο τέλος οσο πιο κοντά στην κορυφή γίνεται.

Στον 2ο όμιλο, ο πρωτοπόρος Ο.Φ. Ηλιοκάστρου πηγαίνει στην Θύελλα Σκαφιδακίου, που μπορεί να φέρει σε δύσκολη θέση τους φιλοξενούμενους.

Στον 3ο όμιλο, το Ναύπλιο 2017 που καλπάζει πηγαίνει στην Προσύμνη να αντιμετωπίσει τον Μυκηναϊκό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
ΠΟΡΟΣ – ΚΛΕΩΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 03/03/18, 15:30
Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18, 15:30
Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.

ΥΔΡΑ – Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Κυριακή 04/03/18, 14:00
Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κουκουφιλίππου Ε.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΘΗΣΕΑΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/03/18, 15:30
Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α., Βαρελά Β.

2ος Όμιλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΓΗΠ.ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 03/03/18, 15:30
Νενεκούμης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 04/03/18, 11:30
Καπετάνιος Αθ.Π., Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν.

ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 04/03/18, 15:30
Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/03/18, 15:30
Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.

3ος Όμιλος
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 03/03/18, 15:30
Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Τριανταφύλλου Ρ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 04/03/18, 11:00
Γκουριώτης Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.

ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/03/18, 11:00
Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.

ΜΕΘΑΝΑ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 04/03/18, 15:30
Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18, 15:30
Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.

 

- Advertisement -
loading...