ΜΕ 4 βαθμούς διαφορά προηγείται ο Ο.Φ.Ηλιοκάστρου στον 2ο όμιλο, με τον Φοίνικα Νέας Επιδαύρου να ακολουθεί με 36 και την Λυρκεία με 34. Κι όλα αυτά τρεις αγωνιστικές πριν το τέλος.

Το φύλλο αγώνα της 15ης αγωνιστικής που έγινε το Σαββατοκύριακο:

ΟΦ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ 3-1
ΓΚΟΛ: 20’ Μπουγιούρας Σ., 44’ Φρέιτας, 85’ Παπανδριανού/ 57’ πεν.Κώσντας
ΟΦΗ: Σαλογιάννης Χρ., Τσούνι, Κατσάβελας, Τζανής, Δαγρές, Περτζεγκάι, Δορμπάρης, Φρέιτας (90’ Δεστές Δ.), Μπουγιούρας Σ (25’ Νικεδήμας), Φράγκος (90’ Μούγιος), Σαράντος (43’ Παπανδριανού).
ΛΥΓΚΕΥΣ: Χρυσός, Μυλωνόπουλος (37’ Σταθόπουλος), Μαρούσης Π., Αντωνόπουλος, Καπαρέλος (86’ Αθανασόπουλος), Μαρούσης Γ., Μαρούσης Κ., Γιαννούλης, Κώνστας (86’ Αμπάζι), Μιχαλόπουλος (65’ Ζαφειρόπουλος), Νάσσης.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 2-6
ΓΚΟΛ: 68’, 83’ Γιακουμής /14’ Α.Λαλιώτης, 26’ 44’, 50’, 60’ Τσαούσης, 77’ Κρεμμύδας
ΠΡΩΤΕΑΣ (Τρ.Μποζιονέλος): Νικολίτσας, Κουγιάς, Καρούτης, Δαγρές, Ταραντίλης, Μποζιονέλος, Γεώργας, Ντεβές, Οψιμος, Γιακουμής, Λέρμας.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ (Δ.Κρεμμύδας): Χατζηφόρος (60′ Ρούτσι), Κωστόπουλος (50′ Μέτσκα), Ξένος, Λιμνιάτης, Μπερμπατιώτης, Γκίκας, Γεωργιόπουλος, Φεύγας (75′ Μούτσα), Α.Λαλιώτης, Τσαούσης, Δ.Λαλιώτης (65′ Δ.Κρεμμύδας).

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ -ΛΕΥΚΑΚΙΑ 0-2
ΓΚΟΛ: 2’ Μαλλούτα, 58’ Κ.Δωρής
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Δ.Παϊβανάς): Λάμπρόπουλος, Κωτσάκος, Μηλιώτης, Καρπερός, Τασσόπουλος, Κώρος, Πασπαλιάρης (46’ Καλογερόπουλος), Μπουρδέρης (55’ Μούτσα), Χαραλαμπόπουλος (65’ Κεχαγιάς), Σεκάρα, Αργυράκος (70’ Οικονόμου).
ΛΕΥΚΑΚΙΑ (Κ.Δωρής): Νταντής, Κωστόπουλος Π.(46’ Κουτάλης), Καλλιάνος, Τσίρος Κ. (52’ Κωστόπουλος Ι), Σκαντζός, Μπούζντρα, Μαλλούτρα, Καζολιάς, Τσίρος Ν.(62’ Λαυρενιάδης), Δωρής, Καββεζός.

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών που απομένουν:
16η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ, γηπ.ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 03/03/18,15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ, γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 04/03/18,11:30
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ, γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 04/03/18,15:30
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ, γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/03/18,15:30

17η Αγωνιστική
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

18η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ

ΣΚΟΡΕΡΣ
1.   ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ              19
2.   ΚΩΝΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΥΓΚΕΥΣ                    17
3.   ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.  11
4.   ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ             9
5.   ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡ. 9
6.   ΝΑΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΛΥΓΚΕΥΣ                       7
7.   ΔΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ              6
8.   DE FREITAS- Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                5
9.   ΚΑΤΣΑΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡ. 5
10. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΔΑΣ ΣΩΤ-Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     5
11. ΞΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ                      5
12. ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      5
13. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ            5
14. ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ      4
15. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΛΥΓΚΕΥΣ        4
16. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜ-Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      4
17. ΠΕΡΤΖΕΓΚΑΪ ΑΝΤΖΕΛΙΝ-Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4
18. ΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ                     4
19. ΤΣΙΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.          4

- Advertisement -
loading...