Αρκετά ενδιαφέροντα παιγνίδια στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής στην Α2 Κατηγορία και στους τρεις ομίλους.

Στον 1ο όμιλο ο πρωτοπόρος Πόρος υποδέχεται την Ύδρα, ενώ ο δεύτερος Κεραυνός Ιρίων υποδέχεται τον πιο αδύναμο ΑΓΟ Ναυπλίου.

Στον 2ο όμιλο ο Φοίνικας δοκιμάζεται στην Θύελλα Σκαφιδακίου και δεν έχει περιθώρια απωλειών, από την στιγμή που προπορεύονται η Λυρκεία και το Ηλιόκαστρο.

Στον 3ο όμιλο το Ναύπλιο 2017 υποδέχεται τον Ηρακλή Καρυάς, που είναι αξιόμαχος αντίπαλος, αλλά όχι τόσο ώστε να πάρει αποτέλεσμα.

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής:

1ος Όμιλος
ΠΟΡΟΣ – ΥΔΡΑ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 03/02/18 14:30
Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.

ΘΗΣΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00
Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00
Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Σιαχάμη Α.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 04/02/18 18:00
Μαρινόπουλος Π., Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Κ.

2ος Όμιλος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 04/02/18 10:30
Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Ελεφάντης Χ.

ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ- ΛΕΥΚΑΚΙΑ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:00
Κόλλιας Δ., Δαρσινός Γ., Δαρσινός Δ.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00
Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Δαγρέ Μ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
γηπ.Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00
Ρούσσης Σ., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.

3ος Όμιλος
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/02/18 11:00
Σιαχάμη Α., Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α.

ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 14:00
Μπατάκος Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κορολής Β.

ΜΕΘΑΝΑ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
γηπ.ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00
Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00
Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00
Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κουτσούκος Γ.

- Advertisement -
loading...