Αύριο Τετάρτη 6/12, και στο πλαίσιο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων της ΕΠΟ, οι ομάδες της Αργολίδας πηγαίνουν στην γειτονική Αρκαδία και στο γήπεδο Άστρους να αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες ομάδες Παίδων και Νέων της Αρκαδίας.

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:
ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ
ΑΣΤΡΟΥΣ Τετάρτη 06/12/17 14:30
ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 06/12/17 14:30

ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΣΤΡΟΥΣ Τετάρτη 06/12/17 12:30
ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 06/12/17 12:30

Στην ομάδα των Νέων, ο ενωσιακός προπονητής της Αργολίδας Κ.Νεφρός έχει καλέσει τους:
ΑΡΙΣΤΕΑΣ: ΦΑΤΟΥΡΟΣ Π.,ΤΣΙΟΥΛΟΣ Ι.,ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ Κ.
ΠΡΩΤΕΑΣ: ΛΕΡΜΑΣ Δ.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ: ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ Χ.,ΤΣΙΡΟΣ Κ.,ΤΣΙΡΟΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ: ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ: ΡΕΒΥΘΗΣ Ε.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ: ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ Χ.,ΜΠΕΓΚΑ Ο.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ: ΚΑΡΝΕΖΗΣ Γ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ: ΓΚΙΩΝ Θ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ: ΧΑΛΟΥΒΑΣ Ι.,ΣΚΑΛΤΣΑΣ Π.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ: ΔΑΓΡΕΣ Α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000: ΜΠΑΛΤΑΣ Δ.

Για τον αγώνα των Παίδων έχουν κληθεί οι:
ΑΡΙΣΤΕΑΣ: ΔΑΡΔΑΝΗΣ Γ.,ΜΠΕΛΕΡΗΣ Β.,ΜΠΑΤΣΙ Α.,ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ: ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ Ν.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ΄98: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.,ΜΑΝΟΣ ΑΛ.,ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΡΟΙΤΟΣ: ΞΥΛΙΝΑΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ: ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ Σ.,ΡΕΒΙΘΗΣ Ι.,ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ Ν.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ: ΠΑΠΠΑΣ Κ.,ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ Γ.,ΛΑΝΤΙΚΑΣ Π.
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ: ΜΕΡΤΥΡΗΣ Ν.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ: ΡΕΣΚΟΣ Γ.
Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: ΠΕΡΓΚΕΓΚΑΪ Ε.

H βαθμολογία των Παίδων
1. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ  9… 16-1
2. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ  6…  6-5
3. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ   0…  5-5
4. ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ    0… 0-16
Η ‘ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ’ έχει -3 βαθμούς. ΑΠΟΦΑΣΗ 208/2017 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΟ

Η βαθμολογία των Νέων
1. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ    6… 9-3
2. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ    6… 5-4
3. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ     3… 3-3
4. ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝ      0… 0-7
Η ‘ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ’ έχει -3 βαθμούς. ΑΠΟΦΑΣΗ 207/2017. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΟ

 

 

- Advertisement -
loading...