Υπάρχουν ενδιαφέροντα παιγνίδια στην 6η αγωνιστική της Α2 Αργολίδας, σε όλους τους ομίλους.

Στον 1ο όμιλο, ο Πανναυπλιακός με το μετριότατο ξεκίνημα, υποδέχεται τον Κλέωνα Επιδαύρου και δεν έχει πλέον περιθώριο να …γκελάρει και πάλι.
Επίσης η Υδρα υποδέχεται τον πρωτοπόρο Εθνικό Τολού.

Στον 2ο όμιλο, το σημαντικότερο παιγνίδι γίνεται στην Λυρκεία, όπου η τοπική ομάδα υποδέχεται τον ΟΦ Ηλιοκάστρου.

Στον 3ο όμιλο ο πρωτοπόρος Ναύπλιο 2017 έχει εύκολη αποστολή στον ουραγό Ατρόμητο Σχινοχωρίου. Το Παμμετοχικός- Ηρακλής Καρυάς, είναι το πιο ενδιαφέρον παιγνίδι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής, με τις διαιτητικές τριάδες που ορίσθηκαν:

1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Τριανταφύλλου Ρ.

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΛΕΩΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.

ΠΟΡΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.

ΥΔΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΥΔΡΑΣ Κυριακή 26/11/17 14:00
Νώτης Χ., Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 26/11/17 18:00
Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.

2ος Όμιλος
ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/17 11:30
Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαβασιλείου Θ.

ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Κορολής Β., Μελέτης Α., Κουκουφιλίππου Ε.

ΛΥΓΚΕΥΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Γκριτζέπης Γ., Παπαγεωργίου Μ., Κόκκος Θ.

3ος Όμιλος
ΔΑΝΑΟΙ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 25/11/17 14:00
Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Μπέγκος Α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:30
Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 14:00
Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ., Παπαβασιλείου Θ.

ΜΕΘΑΝΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00
Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Βαρελά Β.

 

 

- Advertisement -
loading...