Στα Τρίκαλα πηγαίνει την Κυριακή η ομάδα του Φείδωνα, για να αντιμετωπίσει τα Τρίκαλα, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτησίας:

ΤΡΙΚΑΛΑ 2011-ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτητής:ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
Βοηθοί:ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ,ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Παρατηρητής:ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣ. ΑΕ- ΒΟΛΟΣ 2004 ΑΣ
12/11/17 15:00 Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Διαιτητής:ΜΗΤΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ. Βοηθοί:ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,ΠΑΧΩΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ- ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12/11/17 15:00 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
Διαιτητής:ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ. Βοηθοί:ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94- ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
12/11/17 15:00 ΓΗΠ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ (ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ)
Διαιτητής:ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ. Βοηθοί:ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ,ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΑΕΛ-ΟΦΗ
12/11/17 13:00 ΑΛΚΑΖΑΡ
Διαιτητής:ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Βοηθοί: ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Παρατηρητής:ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΣ
12/11/17 15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Διαιτητής:ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ. Βοηθοί:ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ,ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
Πρεμιέρα έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο και στοπρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, για το οποίο έχουμε τον αγώνα ανάμεσα στις δύο ομάδες της Αργολίδας, το Πλατανίτι και τον Αργοναύτη Νέας Κίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 86
12/11/17 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ. 2015
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ

ΟΛΥΜΠΙΩΤΙΣΣΕΣ-ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΠΟ
12/11/17 15:00 ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΕΙΡΗΝΑ ΑΟ-ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΟ
12/11/17 15:00 ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΓΥΘΕΙΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΜΙΔΕΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Διαιτητής;ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Βοηθοί:ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
12/11/17 15:00 ΡΟΔΙΑΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛ.-ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
12/11/17 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ

ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
12/11/17 15:00 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΑΕΖΙΓ ΑΘΗΝΑ)-ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
12/11/17 15:00 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ (ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΘΗΝΑ ΑΟ
12/11/17 12:45 ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (Ι. ΒΑΖΟΣ)

ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ
12/11/17 15:00 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΠΟΙ-ΧΑΝΙΑ ΑΟ
11/11/17 15:00 ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11/11/17 16:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ-ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ
12/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
12/11/17 12:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

- Advertisement -
loading...