Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 κατηγορίας, θα γίνει αυτό το Σαββατοκύριακο, με ένα παιχνίδι να ξεχωρίζει, αυτό ανάμεσα στο Ναύπλιο 2017 και τα Μέθανα, που θα γίνει την Κυριακή το μεσημέρι στο Παναρίτι.

Αρκετά παιχνίδια έχουν ενδιαφέρον, ενώ χαρακτηριστικό είναι ότι επειδή δεν υπάρχουν τόσα γήπεδα με χόρτο όσα θα έπρεπε, ομάδες π.χ. όπως ο Ηρακλής Καρυάς να χρησιμοποιεί ως γηπεδούχος το γήπεδο Λέρνας, ή όπως το Μαλανδρένι που πάει στην Προσύμνη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής:

1ος Όμιλος
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ
γηπ.ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 29/10/17 11:00
Κόλλιας Δ., Κόλλιας Γ., Σιαχάμη Α.

ΥΔΡΑ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
γηπ.ΥΔΡΑΣ Κυριακή 29/10/17 14:00
Μπατάκος Κ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00
Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.

ΚΛΕΩΝ Α.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
γηπ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00
Μαρινόπουλος Π., Δαρσινός Γ., Κορολής Β.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ
γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00
Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.

Και το εξ αναβολής για την 1η αγωνιστική: ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ, θα γίνει στο ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ την Τετάρτη 01/11/17, 15:00.

2ος Όμιλος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00
Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Κουκουφιλίππου Ε.

ΠΡΩΤΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00
Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Καρύκη Μ.

ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00
Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Σταυρόπουλος Α.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00
Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00
Ζώης Μ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.

3ος Όμιλος
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00
Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 29/10/17 11:30
Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ.

Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ
γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 29/10/17 12:00
Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.

ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΜΕΘΑΝΑ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00
Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Τριανταφύλλου Ρ.

 

- Advertisement -
loading...