Η Α2 Κατηγορία φέτος είναι εντελώς διαφορετική με τα προηγούμενα χρόνια. Κι αυτό επειδή υπάρχουν ομάδες όπως ο Πανναυπλιακός, το Ναύπλιο 2017, ο Εθνικός Τολού, η Θύελλα Σκαφιδακίου, τα Μέθανα, ο Πόρος, οι οποίες διαθέτουν στο ρόστερ τους παίκτες που αγωνίζονταν σε ομάδες της Α1.

Από την άλλη, υπάρχουν και οι πολύ αδύνατες ομάδες, κάποιες από τις οποίες είναι
ουσιαστικά ακαδημίες άλλων ομάδων.
Όπως και νά’χει αναμένεται με ενδιαφέρον η πρεμιέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο , με τις διαιτητικές τριάδες (το περίεργο πάντως είναι για ποιο λόγο υπάρχει παρατηρητής διαιτησίας στο Ύδρα-Θύελλα Λιμνών και μάλιστα σε έναν έμπειρο διαιτητή σαν τον Ζώη!):

1ος Όμιλος

Α.Γ.Ο.Ν. – ΚΛΕΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00
θανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.

ΥΔΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΥΔΡΑΣ Κυριακή 22/10/17 14:00
Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)

ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00
Σκιαδάς Δ., Δημάκης Γ., Ελεφάντης Χ.

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΟΡΟΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00
Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.

2ος Όμιλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00
Μπατάκος Κ., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.

ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:00
Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Κορολής Β.

ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 22/10/17 12:00
Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 22/10/17 16:00
Βλάχος Χ., Νώτης Χ., Καρύκη Μ.

ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 16:00
Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.

3ος Όμιλος

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 22/10/17 12:00
Δημάκης Γ., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.

ΔΑΝΑΟΙ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 22/10/17 12:00
Νώτης Χ., Βλάχος Χ., Καρύκη Μ.

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:00
Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00
Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Δαρσινός Γ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00
Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.

- Advertisement -
loading...