Στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο πάρκο Γουδή, έγιναν οι κληρώσεις για τα αγωνιστικά προγράμματα των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών περιόδου 2017-2018.

Η Α’ Εθνική ξεκινά τις 15/10/2017 και η Β’ Εθνική στις 22/10/2017.
Ο Φείδωνας Αργους, ξεκινάει εκτός έδρας στην Γλυφάδα με τον Οδυσσέα, ενώ ακολουθεί το εντός με τον Βόλο.
Σίγουρα πρόκειται μια πολύ δύσκολη χρονιά με συνεχή ταξίδια απο την Δράμα, στην Κρήτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική
15/10/2017, 15:00
Γλυφάδα Οδυσσέας- Φείδων Άργους
Άρης Θεσσαλονίκης- Μεσολόγγι 2008
Βόλος 2004- ΟΦΗ
Αμαζόνες Δράμας -Ατρόμητος Αθηνών
Τρίκαλα 2011- ΠΑΟΚ
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94- ΑΕΛ 64

2η Αγωνιστική
05/11/2017, 15:00
Άρης Θεσσαλονίκης- Γλυφάδα Οδυσσέας
Φείδων Άργους – Βόλος 2004
Μεσολόγγι 2008 – Αμαζόνες Δράμας
ΟΦΗ – Τρίκαλα 2011
Ατρόμητος Αθηνών – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94
ΑΕΛ 64 – ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική
12/11/2017, 15:00
Γλυφάδα Οδυσσέας – Βόλος 2004
Αμαζόνες Δράμας -Άρης Θεσσαλονίκης
Τρίκαλα 2011 – Φείδων Άργους
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Μεσολόγγι 2008
ΑΕΛ 64 – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών

4η Αγωνιστική
19/11/2017, 15:00
Αμαζόνες Δράμας -Γλυφάδα Οδυσσέας
Βόλος 2004 – Τρίκαλα 2011
Άρης Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94
Φείδων Άργους – ΑΕΛ 64
Μεσολόγγι 2008 – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ

5η Αγωνιστική
03/12/2017, 15:00
Γλυφάδα Οδυσσέας- Τρίκαλα 2011
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Αμαζόνες Δράμας
ΑΕΛ 64 – Βόλος 2004
ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκη
Ατρόμητος Αθηνών -Φείδων Άργους
ΟΦΗ -Μεσολόγγι 2008

6η αγωνιστική
10/12/2017, 15:00
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94- Γλυφάδα Οδυσσέας
Τρίκαλα 2011 – ΑΕΛ 6
Αμαζόνες Δράμας -ΠΑΟΚ
Βόλος 2004 – Ατρόμητος Αθηνών
Άρης Θεσσαλονίκης – ΟΦΗ
Φείδων Άργους – Μεσολόγγι 2008

7η Αγωνιστική
17/12/2017, 15:00
Γλυφάδα Οδυσσέας – ΑΕΛ 64
ΠΑΟΚ – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94
Ατρόμητος Αθηνών – Τρίκαλα 2011
ΟΦΗ – Αμαζόνες Δράμας
Μεσολόγγι 2008 – Βόλος 2004
Φείδων Άργους – Άρης Θεσσαλονίκης

8η Αγωνιστική
07/01/2018, 15:00
ΠΑΟΚ – Γλυφάδα Οδυσσέας
ΑΕΛ 64 – Ατρόμητος Αθηνών
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – ΟΦΗ
Τρίκαλα 2011 – Μεσολόγγι 2008
Αμαζόνες Δράμας – Φείδων Άργους
Βόλος 2004 – Άρης Θεσσαλονίκης

9η Αγωνιστική
14/01/2018, 15:00
Γλυφάδα Οδυσσέας – Ατρόμητος Αθηνών
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Μεσολόγγι 2008 – ΑΕΛ 64
Φείδων Άργους – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94
Άρης Θεσσαλονίκης – Τρίκαλα 2011
Βόλος 2004 – Αμαζόνες Δράμας

10η Αγωνιστική
28/01/2018, 15:00
ΟΦΗ -Γλυφάδα Οδυσσέας
Ατρόμητος Αθηνών – Μεσολόγγι 2008
ΠΑΟΚ – Φείδων Άργους
ΑΕΛ 64 – Άρης Θεσσαλονίκ
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Βόλος 2004
Τρίκαλα 2011 – Αμαζόνες Δράμας

11η Αγωνιστική
04/02/2018, 15:00
Μεσολόγγι 2008 – Γλυφάδα Οδυσσέας
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Άρης Θεσσαλονίκης -Ατρόμητος Αθηνών
Βόλος 2004 – ΠΑΟΚ
Αμαζόνες Δράμας – ΑΕΛ 64
Τρίκαλα 2011 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

 

- Advertisement -
loading...