Πριν λίγο έγινε η κλήρωση και του 7ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός
ΑΟ Χαλκίς – Αιολικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: – Παναργειακός

3η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Αιολικός

4η αγωνιστική
Παναργειακός – Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός – Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής- ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Χαλκίς – Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

5η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός
Αιολικός – Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Χαλκίς – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

6η αγωνιστική
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός – Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός – ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

7η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς – Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8η αγωνιστική
Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός

9η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική
Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός – Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

11η αγωνιστική
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής- Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός – Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

*Ο Ηρακλής συμπεριελήφθηκε στην κλήρωση, στον 2ο όμιλο, ενώ αντί του Ποσειδώνα, θα συμμετέχει η δευτεραθλήτρια Πιερίας ΑΕ Καρίτσας.
Στον 2ο όμιλο, που θα έχει πλέον 15 ομάδες, θα υποβιβάζονται 7 ομάδες και όχι 8, όπως διευκρινίστηκε από τον πρόεδρο της επιτροπής Διοργανώσεων της ΕΠΟ, κ. Ψαρρόπουλο.

 

 

- Advertisement -
loading...