Επιστροφή στα γήπεδα και για τις ομάδες της Α2, αυτό το Σαββατοκύριακο. Το ενδιαφέρον περιορίζεται αναγκαστικά στη μάχη για τις θέσεις απο 1 έως 6, μιας και οι 2 πρώτες ανεβαίνουν στην Α1.

Το Πορτοχελιακός- Αριστέας Άργους είναι το πιο σημαντικό της αγωνιστικής, πραγματικό ντέρμπι.

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής:

ΘΕΣΕΙΣ 1-6

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάβ. 17:30

Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.

 

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ

Γηπ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ         Κυριακή 17:00

Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

Γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ         Κυρ. 18:30

Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ.

 

Βαθμολογία

1.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ          7…1-0 / 1-0-0

2.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ        5…1-0 / 1-0-0

3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ             5…1-0 / 1-0-0

4.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ         4…0-1 / 0-0-1

5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡ.   1…0-1 / 0-0-1

6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ι.        1…0-1 / 0-0-1

* Ο Α.Ο. Ν.Κίου κι ο Πορτοχελιακός έχουν +4 βαθμούς από την α΄φάση

Ο Αριστέας και το Μαλανδρένι, έχουν +2 βαθμούς από την α΄φάση

Ο Κεραυνός Ιρίων και ο Ποσειδώνας Πόρου έχουν +1 βαθμούς από την α΄φάση

 

ΘΕΣΕΙΣ 11-12

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΛΕΩΝ

Γηπ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ         Κυριακή17:00

Παπαγεωργόπουλος Ι., Δημάκης Γ., Κορολής Β.

 

ΘΕΣΕΙΣ 13-14

ΛΥΓΚΕΥΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

Γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ         Κυριακή 17:00

Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.

 

ΘΕΣΕΙΣ 15-16

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ

Γηπ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ         Κυριακή         17:00

Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Θανασουλας θ.

 

ΘΕΣΕΙΣ 17-18

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΥΔΡΑ

Γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ         Κυριακή         14:00

Τριανταφύλλου Ρ., Μελέτης Α., Παπαβασιλείου Θ.

 

ΘΕΣΕΙΣ 19-20

ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

Γηπ.ΔΡΕΠΑΝΟΥ         Σάββατο 19:00

Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Παπαβασιλείου Θ.

 

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ

Γηπ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ         Κυριακή         17:00

Μπατάκος Κ., Τούμπας Σ., Ταμπουρατζή Ο.

 

ΘΕΣΕΙΣ 9-10

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

Γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ         Σάββατο 17:00

Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Σταυρόπουλος Θ.

- Advertisement -
loading...