Aυτό το Σαββατοκύριακο 29-30 του μήνα, ξεκινά το πρωτάθλημα ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2016-17, το οποίο θα διεξαχθεί σε τρεις ομίλους.
Το πλήρες πρόγραμμα ανα όμιλο:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ

2η Αγωνιστική
ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

3η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ – Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ

4η Αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ

6η Αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ – Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

7η Αγωνιστική
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΚΛΕΩΝ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

2η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΚΛΕΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ – ΚΛΕΩΝ
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

4η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΛΕΩΝ
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 – ΛΕΥΚΑΚΙΑ

5η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΑΚΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ
ΚΛΕΩΝ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΛΑΣΙΚΟ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

2η Αγωνιστική
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΛΑΣΙΚΟ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική
ΚΛΑΣΙΚΟ – ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
Ρεπό: ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική
ΘΗΣΕΑΣ – ΚΛΑΣΙΚΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

5η Αγωνιστική
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΚΛΑΣΙΚΟ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

6η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΛΑΣΙΚΟ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΚΛΑΣΙΚΟ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Ρεπό: ΣΠΕΤΣΕΣ

8η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ
Ρεπό: ΚΛΑΣΙΚΟ

9η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΚΛΑΣΙΚΟ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ
Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

- Advertisement -
loading...